Evde Tesbih İşi

Bayanlara ek iş fırsatları ve fikirleri her geçen gün artıyor. Kısa bir süre önce bize gelen destek maillerinde yeni bir iş kolu ile daha karşılaştık. Evde tesbih yaparak da para kazananların olduğunu öğrendik.

Evde tespih yaparak çok düşük maliyetle gayet güzel paralar kazanabilirsiniz. Hızlı ve kolay para kazanmak isteyenlerin de tercihi evde ufak tefek şeyler üretip firmalara ve bireysel olarak satışını gerçekleştirmektir.

Evde tesbih işinde farklı kollardan para kazanabilirsiniz. Ancak bu iş kolu bir ek iş niteliğinde olup sürekli ve yüksek kazançlar sağlanması zordur. Yine de evde boş durmayı sevmeyenlerin tercihi olmuştur. Ancak profesyonel tespih sanatçılığı kimi zaman 1 tesbihden 1000-2000TL kazanılabilen bir iştir. Şimdi profesyonel bir tesbihin yapımı hakkında kısa video seyredelim, bunun ardından evde yapabileceğiniz tesbih işinden bahsedelim.

Şimdi gelelim nasıl kazanacağınıza ve bu işi evde nasıl yapacağınıza…

Evde Tesbih İşi Nasıl Yapılır
1- Öncelikle tesbih yapmayı bilmemiz gerekiyor. Yaratıcılığınızı kullanarak farklı tesbihler yapabilirsiniz. Ancak bazen firmalar kendi tasarımlarını yapmanızı isterler ve boncukları yada taşları önceden gönderirler. Yukardaki videodaki gibi tesbih yapımlarını çoğu zaman evde yapmak mümkün değildir. Ancak malzemesi olanlar yada temin edebilecek olanlar http://ilan.bayanlarais.org adresine ücretsiz olarak tesbih sanatı ilanlarını verebilirler… Basit tesbih yapımı çoğu zaman boncuk dizmeden ibarettir ve tesbih yaptıracak firma/kişiler tesbihi nasıl istediklerinin de tarifini vermektedir. Yine de özel taşlardan yapacağınız tesbihlerde güvenlik için siparis.bayanlarais.org adresini kullanabilirsiniz. Böylece tesbih işi verenle yapmış olacağınız anlaşma neticesinde işi yaptıracak olan kişi bize ücreti gönderebilir, ürün tesliminde tarafımızdan parayı çekebilirsiniz. Böylece her iki taraf için de bayanlara iş organizasyonu sayesinde güvenlik sağlanmış olacaktır.

2- Ön ücret / depozito yatırmaktan kaçının. Bazı firmalar işi alabilmeniz için depzito isterler. Bunu kendi güvenlikleri için isteseler de biz para kazanması gereken tarafın para yatırmasını saçma ve tehlikeli buluyoruz.

3- Aşağıya yorum yazarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer tesbih yapma yeteneğiniz varsa bu yazıya mail adresinizi de belirten bir yorum gönderebilirsiniz.

4- ilan.bayanlarais.org ve siparis.bayanlarais.org adreslerine ücretsiz kaydolarak firmalara direkt ilan verebilirsiniz ve perakendeci alıcılara da direkt ulaşabilirsiniz. Hem iş ilanı verebilir hem de daha önce yaptığınız tesbihleri satışa sunabilirsiniz. Ancak sitemizde yayınlayabilmeniz için kesinlikle el yapımı tesbih olmalıdır.

5- facebook sayfamız http://www.facebook.com/bayanlaraisorg sayfasını takip edin. Böylece tesbih işi için başvuru yapan firma olması durumunda facebook sayfamızda duyuru yapılacaktır…