Evde Çeyizlik İşi

Evde ek iş arayan bayanlar için bir başka ek iş imkanı çeyiz yapımıdır. Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği bu iş modelinde aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Eskiden herkes çeyizlerini kendisi yapardı. Ama yine de çeyiz yapımı işi yeni bir iş modeli sayılmaz. Eskiden de eli bu işe yatkın olan kişilere para karşılığı çeyizlik yaptıranlar vardı. Ama günümüzde bayanların da iş hayatına girmesiyle çeyizlik yapımı için hem vakitleri kalmıyor hem de eskiden beri öğrencilik bu tür el sanatlarını öğrenmelerine engel oluyor. İş böyle olunca da çeyizlerini ya mağazalardan alıyorlar, yada daha kaliteli bir yönteme başvurum el yapımı çeyizlik için ev hanımlarına başvuruyorlar.

Ev hanımları için mükemmel bir iş fırsatı olan evde çeyiz yapımı işi, son zamanlarda ilgi gören ek işler arasında bulunmakta. Bayanlara İş Organizasyonu bu bağlamda sizlere destek olmaya devam ediyor. siparis.bayanlarais.org adresimize el yapımı çeyizlerinizi yayınlatarak Türkiye’nin dört yanına çeyizlik satabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı web sitemiz www.ikbalce.com ‘a el yapımı çeyizlik el işlerinizi göndererek de satışını gerçekleştirebilirsiniz. El işlerinizi www.ikbalce.com ‘da yayınlatmak ücretsiz. Ayrıca satıştan komisyon da istenmiyor. ikbalce sitesine el yapımı çeyizlerinizi göndermek için info@bayanlarais.org mail adresine göndermek istediğiniz el işi için aşağıdaki adımları uygulamalısınız. :

1- El işini yapan kişinin adı soyadı:
2- Fiyat (Kargo ücreti dahil fiyatı belirtiniz)
3- İl
4- Cep telefonu numaranız (ilanı gören kişiler size bu numaradan ulaşacak)
5- En az 1 resim (yakından detay resmi ve kullanıma hazır hali ile uzaktan resim olmak üzere 2 resim tercih edilir)
6- Yapımında kullanılan malzemeler
7- Boyutları ( Çok küçük sehpa örtüsü resimde büyük görünebilir. Satın alacak kişi boyutları tam olarak bilmek isteyecektir.)
8- Açıklama (belirtmek istedikleriniz- çeyizinizi anlatan mini bir makale yazabilirsiniz)

Bu maddelere göre bir mail atmanız durumunda en kısa sürede el işiniz komisyonsuz olarak ikbalce.com’da yayınlanır. İlanınızı kaldırmak için aynı maile bir mail atmanız yeterlidir. Yada ilanınızın yayınlandığı sayfaya yorum da atabilirsiniz…