Evde Boncuk İşi

Evde boncuk işi yapmak isteyen bayanlar, aile bütçelerine katkıda bulunabilecekler. Evde boncuk işi ile el işi yeteneğiniz sayesinde para kazanabileceksiniz. Boncuk işi, genel olarak boncuklar ağırlıkta olmak üzere süs eşyaları, çeyiztakımları, salon takımı gibi bir çok el işi ürünlerinin yapımı ile başlar. Kadınların bir çoğu, özellikle ev hanımları bu ek iş sayesinde aile bütçelerine katkıda bulunuyor.

Evde iş imkanı arıyorsanız ve el işi konusunda kendinize güveniyorsanız evde boncuk işi sizler için harika bir ek iş imkanıdır. Boncuk işi ve benzeri ek işler ile nasıl para kazanabileceğinizi makalemizin devamında öğreneceksiniz.

Evde boncuk işi gibi el emeği ürünlerinin yapılışları için tavsiye ettiğimiz kaynak site http://www.ikbalce.com sitesidir. Bu sitede bir çok dikiş-nakış, bohça örnekleri, salon takımları, kasnak işi modelleri, boncuk işleme modelleri bulabileceğiniz gibi kendi el emeği ürünlerinizi de yayınlayabilirsiniz. Ancak bu yayın işlemine başlamadan önce kazançlarınızı arttırmanız için bazı tavsiyelerimizi uygulamanız gerekir. Bu yüzden makalenin bundan sonraki kısmını dikkatlice okuyunuz.

Boncuk işleri, el işleri gibi konularda ürünlerinizi sergiyelebileceğiniz 1 adet facebook sayfası açın. Facebook, birçok bayanın bu işten para kazanabildiği güçlü bir platform niteliğindedir. Facebook sayfası açtıktan sonra bazı ürünlerinizi bu sayfada yayınlayın. Artık yapmanız gereken facebook sayfanızın beğenisini arttırmak. Bunun için hedef kitlenizi geliştirmeye ihtiyacınız var.

Bunun için diğer facebook sayfaları ve gruplarında facebook sayfanızın linkini paylaşın. Günde 5 adet sayfa ve grupta paylaşım yapın, aşırıya kaçmayın. Ancak sadece bu yetmeyecektir. www.ikbalce.com sitesine ücretsiz yazar başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece hem ürünlerinizi ikbalce.com sitesinden yayına sunabilecek, hem de facebook sayfanızın ücretsiz reklamını yapmış olacaksınız. İkbalce yazar başvurusu için tayfunerenbagci@gmail.com mail adresine ikbalce yazarı olmak istiyorum şeklinde mail göndermeniz yeterlidir.

Bayanlara İş sipariş sistemi, evde el işi yapan bayanlar için ücretsiz bir platform sunuyor. http://siparis.bayanlarais.org adresinde bayanlar için ücretsiz oluşturulan bu sistem ile hem ürünlerinizin ilanını verebilecek, hem de facebook sayfanızın beğenisinin artmasını sağlayabileceksiniz.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra facebook üzerinden bir çok kişi size ulaşacak ve ürünlerinizi beğendikleri taktirde sipariş vereceklerdir. Evde boncuk işi yapmak aslında bu kadar basit. Kimseye ağız eğmeden kendi emeğinizle evde kendi işinizi kurmak için hemen başlayın.