Anket Doldurarak Kazanma

Anket doldurmak kimi insanın tutkusudur. Bazı insanlar internette fikirlerini paylaşmaktan hoşlanır. Eğer siz de onlardansanız bu uğraşınızdan para kazanmak elbette hoşunuza gidecektir.

Öncelikli sorumuz anketle para kazanılır mı? Cevabımız EVET. Bu yazımızda anketle nasıl para kazanacağınızı belirtip bazı anket firmalarından bahsedeceğiz.

Anket doldurarak para kazanmak elbette mümkün. Ancak sitemizde her zaman açık sözlü olduk, açık sözlü olmaya devam edeceğiz. Anket doldurarak internette bahsedilen milyarlar kazanma arzusu içindeyseniz çok ciddi çalışma yapmanız gerekiyor. Çünkü özellikle Türkiye’de anketle para kazanmak oldukça zor. Bunun sebebini net olarak bilmek güç ancak tahminlerimiz şu yönde:

Anket doldurmayı seven yüzlerce hatta binlerce kişi var.
Anket firmaları düşük ücrette anket doldurttukları için vazgeçenler oluyor, kazandıkları para da içerde kalıyor.
Bazı anket firmaları tam ödeme limitine yaklaşınca anket göndermeyi durduruyor yada yavaşlatıyor.
Anketler kimi zaman uzun olduğu için insanlar anket doldurmak istemiyor.
Anket doldurmayı seviyorsanız bu işe başlayın. Ancak bilgi paylaşımını zaman kaybı olarak görüyorsanız hiç başlamayın ki anket doldurmasını seven kişilere gönderilecek olan anketler size gönderilmesin. Çünkü çoğu zaman anketler sayılı gönderilir. Birçoğu da ilgi düzeyine göre gönderilir. Gelen anketlerden bazılarını doldurmazsanız size gönderilen anketler yavaşlatılmaya yada daha düşük ücretteki anketler gönderilmeye başlanır. Bu yüzden bu işe başladıysanız ödeme alabilmeniz için gönderilen tüm anketleri dikkatle doldurmanız gerekmektedir.

Bazı anket firmaları güvenlik için aynı soruyu 2 kez sorabilir. Böylece rastgele mi cevapladınız yoksa okuyarak mı cevapladınız bunu süzmüş olurlar. Yani ben bu işe girerim rastgele noktalara işaret koyarım diyorsanız, ödeme alamayacağınızı şimdiden belirteyim.

Anketle para kazanmayı anlatan bir çok e-kitap var. Bu kitaplardan da önerilerim olacak ancak daha masrafsız bir başlangıç için öncelikle bazı anket firmalarının isimlerini yazmak istiyorum. Ne kadar çok anket, o kadar çok gelir…

ÖNERDİĞİMİZ ANKET FİRMALARI:

İşe ilk olarak aşağıda belirtilen anket firmalarıyla başlayabilirsiniz. Her birinin yanına kısa bilgilendirme yazdık ki arasından tercih etmek istemedikleriniz varsa bu bilgilendirmeden yararlanın.

Tercih ettiğiniz anket sistemine üye olmak için başlığına tıklayınız…

1- BENDERİM Kİ! : Türkiyede bir kamuoyu araştırması sitesidir. Üyeliğinizden sonra ilgi alakanıza göre mailinize anketler gönderilir. Anketlerden AKÇE kazanırsınız. Bu akçe miktarınız TL’ye çevrildiğinde minimum ödeme miktarına ulaştığınızda ödeme talep edebilirsiniz.
2- REKLAMOLA : Türkiyede bir anket firmasıdır. Aynı zamanda sisteme giriş yaptığınızda bazı reklamlar da gösterilir. Bu reklamlar ortalama 10 saniye ekranda kaldıktan sonra bir buton oluşur. Bu butona tıkladığınızda AKÇE kazanırsınız. Akçe miktarınız minimum ödeme miktarına ulaştığında ödeme talep edebilirsiniz.
3- NAPOLYON : Anket doldurmanın yanı sıra e-mailinize gelen bazı reklamlardan da, hatta bazen facebook paylaşımlarından da NAP kazanırsınız. Sisteme sizin referansınızla üye olan arkadaşlarınız reklam seyrettikçe ve anket doldurdukça da kazanırsınız. NAPlarınızın TL karşılığı 100TL olduğunda banka hesabınıza talep edebileceğiniz gibi daha düşük miktardaki NAPlarınızı anlaşmalı sitelerde kullanabilirsiniz.
4- ALLWORDLS : Bu anket firması ile € cinsinden para kazanırsınız. Ödeme alt limiti düşük olduğu için çok hızlı kazanç elde etmeniz mümkün.
5- TOLUNA : Puanlar biriktireceğiniz bir anket firması. Bu anket firması ile de güzel paraların yanı sıra ödüller de kazanmanız mümkün.
6- IPSOSACCESS : Türkiyede işini gayer iyi yapan bir anket firması. İlgi düzeyinize göre anketler göderilir ve puan kazanırsınız. Puanlarınız sonra TL’ye dönüştürülür.
7- SURVEYSCOUT: Yabancı bir anket firması. Oldukça kazançlı anketler zaman içerisinde gönderiliyor.

Yukardaki anket firmaları işe masrafsız başlamak isteyenlerin tercihi. Ancak ne yapacağımı bilmek istiyorum, bir rehbere ihtiyacım var. Anket doldurarak gerçekten para kazanmak istiyorum diyorsanız aşağıda 3 adet e-kitap belirteceğim. Daha önce bu e-kitaplar sayesinde anketten para kazandığını söyleyenler var. Eşeğinizi sağlam kazığa bağlamak istiyorsanız küçük ücretlerle edinebileceğiniz bu e-kitapları almanızı tavsiye ediyorum. Linklere tıklayarak bilgilendirme ve satış sayfalarına direkt ulaşabilirsiniz…

1- Anket Listesi

2- Anket Master

3- Anket Rehberi