Anasayfa » DUYURULAR » Yoğun İş Temposunda Ek İş Fırsatı!

Yoğun İş Temposunda Ek İş Fırsatı!

kendi-isimin-sahibiyimBelki de çoğumuzun için de bulunduğu durum değil midir? Yoğun iş temposunun hem ailemizi hemde sosyal hayatımıza etkisi çok fazladır.

Günlük çalışma hayatınızı göz önünde bulundurarak ne kadar da monoton dediğiniz oldu mu. Olmaz olur mu hepimizin şikayetçi olduğu en güncel konudur. Hepimiz bu iş temposuna kapılıp gidiyoruz. Hafta sonu bir Pazar gelsin diye bekleriz hep. O günde ne kadar da hızlı geçer doyamayız tadına. Halbuki kendimize de ailemizede zaman ayırmalıyızdır hep. Fakat işte iş araya girdimi kalakalırız öylece. Pek de bi olanağımız yoktur bu şartlar altında. Çalışıp para kazanmamız gerekir her şeyden önce çünkü bazen geçindirmek zorunda olduğumuz bir ailemiz ve sorumluluklarımız vardır. Çalışmaya mecburuzdur anlıyacağınız. İş temposuna kalırsak aileye ve sosyal hayatımıza arkadaş çevremizle aramıza bir perde çekmek zorunda kalırız. İlgilenemeyiz istediğimiz kadar. Yada onların istediği kadar. Hayat da bazen bu tür çaresizlikler yaşanıyor. Mesela babalarımız çalışıp eve ekmek parası getirmek için çalışıp didinirler tüm gün. Gece evlerine geldikleri zaman ise çok yorgunlardır. Ee haliyle. Çocuklar babalarını çok özlerler ama beklerken de uyuyakalırlar. Babalarda her zaman akşam evlerine gidip yuvasına karısına ve cocuklarına kavuşıyım der ama işte .. Yada annelerimiz çocuklarına daha iyi bakabilmek her ihtiyaçlarına koşabilmek için çalışırlar. Çocuklarının yanında olamama pahasına.

İşte böylede acımasıdır hayat. İsteklerimiz doğrultusunda ilerlemez hiçbir zaman. Çalışıp kazanmak ve sorumluluklarımızı yerine getirmek zorundayızdır. Peki mutsuz olduğumuz, bizleri böylesine yıpratan işeri yapmaktan neden vazgeçmeyiz? Çünkü yaşam şartları, çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sunabilme arzusu bizi mecbur kılar.

Kendi İşinin Sahibi Olmaya Ne Dersin?

Üstelik sermayesiz! Sıfır risk ile hazırdaki işini bırakmadan, dilediğin çalışma saatlerinde ve dilediğin yerden çalışarak para kazanmanız mümkün. Düzenli bir şekilde çalışıp kendi işinizi kurduğunuzda artık çalışmasanız bile para döngüsü devam edecek bir iş fırsatından bahsediyorum! Üstelik PATRONUNU KOV kitabına konu olan bu iş planının tamamen yerli sermaye ile oluşturulmuş olan bir firmada evinden çalışmaya ne dersin?

Şimdi sabredin, öncelikle firmayı tanıyıp nasıl çalışırken kendi işinizi kuracağınızı adım adım öğrenin!

 

FORİVİA ile Hayallerin Bir Adım Ötede

 

Forivia 2009 yılında kurulmuş olan bir Türk Doğrudan Satış firmasıdır. Doğrudan Satış’ta özellikle takı ve aksesuar alanında Türkiye’deki en geniş koleksiyona sahiptir. Türk kadınlarının zevkine hitap eden yüzük, kolye, küpe, bileklik ve benzeri ürünler her katalog döneminde yeni tasarımlarla Forivia Temsilcilerine sunulur. Ünlü İtalyan Doğal Kozmetik Markası Bottega Verde ürünleri de Türkiye’de sadece Forivia Kataloglarında yer almaktadır.

 

NASIL KAZANABİLİRİM?

Forivia işinde 4 yoldan kazanç sağlayabilirsiniz. Öncelikle madde madde bu yolları söyleyip hazırdaki işinizi bırakmadan nasıl kendi işinizi kuracağınızı anlayacağım:

 

  1. %33 Bedava Alışveriş : Hepimizin kullandığı bir çok ürünü piyasa fiyatından %33 indirimli alarak kar etmek ister miydiniz? Foriviadan aldığınız ürünler sizlere ortalama %33 indirimli gelecek.
  2. Sıcak Satış Karı : %33 indirimli gelen bu ürünleri çevrenize satma şansınız da bulunmakta. Evinize gönderilecek olan katalogdaki ürünleri sattığınızda ürünleri katalog fiyatından satacaksınız. Ancak foriviaya ödeme yaparken %33 indirimli ödeyeceksiniz. Böylece anında kazanmış olacaksınız. Hızlı ek gelir sağlamak isteyenlerin tercih ettiği yöntemdir.
  3. Kendi İşini Kurma Fırsatı: Foriviaya çevrenizdeki kişileri kendi referansınızla üye yapmanız durumunda ekip oluşturmaya başlarsınız. Böylece o kişilerin satışlarından ve alışverişlerinden prim kazanırsınız. Bu maddeyi birazdan daha detaylı olarak öğreneceksiniz.
  4. Extra Liderlik Primleri : Ekip kurduktan sonra belirtilen üyelik derecesine çıkmanız durumunda forivia tüm kazançlarınız dışında extra 800TL de liderlik primi verecek. Bununla sınırlı değil! Extra ödüller, primler, hediyeler almanız da mümkün olacak. Üstelik ekibimize özel kampanyalarla da hızlı bir şekilde büyümeniz de sağlanacak!

 

Kendi İşimi Nasıl Kuracağım?

3. maddede anlatılan ekip kurma sistemi ile günün dilediğiniz saatlerinde çalışarak kariyer yapmanız mümkün. Bir süre sonra büyüyen ekibinizle kendi işinizi kurmuş olacaksınız. Artık ürün satışı yapmasanız da kazancınız sürekli olarak banka hesabınıza yatacak. Peki bu sistemi nasıl sağlayacaksınız?

Öncelikle bu işte bir kez ekip kurunca kazancınızın katlanarak artacağını belirtmek isterim. Bu sınırsız yatay ve dikey kademe sistemi ile gerçekleşir. Yani siz sisteme üye yaptığınızda sadece onların satışlarından değil, onların üyelerinin satışlarından da hatta onlarında ve üyenizin üyesinin üyesinin (sınırsız kademeye kadar) satışlarından da kazanabileceksiniz. Düzenli bir çalışma ile katlanarak artan bir ekibe kavuşmanız mümkün olacak, böylece de çok ciddi kazançlar elde edebileceksiniz.

Forivia işini daha kolay anlayabilmeniz için 3buçuk dakikalık bir video anlatım hazırladım. Öncelikle bu videoyu seyretmenizi tavsiye ediyorum.

HEMEN FORİVİA ÜYESİ OLMAK İÇİN BURAYI TIKLA!

Forivia’dan kendi işinizi kurmak istiyorsanız ekip kurmanız gerekir. Yeterince çevrem yok diyorsanız da üzülmeyin! Ekibimize özel alt üye kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Sizin bu işte istekli ve azimli olduğunuzu gördüğümüzde, birkaç üye yaptığınızda ve alışveriş yaptığınızda size hediye alt üye kaydediyoruz. Böylece hiç tanımadığınız kişiler size para kazandırmış olacak… Türkiye’nin dört yanındaki üyelerin satışlarından prim kazanabileceksiniz…

Foriviada farklı üyelik derecelerine göre prim kazanırsınız. Forivia işinde ilk kaydolan değil, daha fazla çalışan daha fazla kazanır. Kazanç sistemi buna göre düzenlenmiştir. Bunun için de üyelik derecesi getirilmiştir. Kazanç sisteminin görsel anlatımına online seminerlerimizden ulaşabilirsiniz. Hemen üye olmak için aşağıdaki temsilci ol butonunu tıklayın, sermayesiz kendi işinizi kurma fırsatı ile tanışın!

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :