Anasayfa » BAYİLİK » Yeni Nesil Kazanç Yöntemi – EK İŞ FIRSATI!
Yeni Nesil Kazanç Yöntemi – EK İŞ FIRSATI!

Yeni Nesil Kazanç Yöntemi – EK İŞ FIRSATI!

Yüzlerce iş fikri sunarken elbette kazanç yöntemlerinin de yıllar içerisinde değiştiğine şahit olduk. Eski alışkanlıklarımızın değişmesi, yeni iş kollarının oluşması, insanların bilgisayar başında evde ek iş yapma arzusu kazanç yöntemlerinin de güncellenmesine, yeni kazanç fırsatları, bu konularda çalışan yeni firmaların doğmasına neden oldu. İşte bu firma, size yeni nesil kazanç fırsatı sunan, ciddi gelirler elde edebileceğiniz bir iş fırsatı.

Nasıl Kazanılır?

İnternetten alışveriş yapıyor musunuz? Muhtemelen herkes gibi siz de internetten alışveriş yapıyorsunuz. Herkes gibi dedim, çünkü gerçekten HERKES gibi! Günümüzde artık internet alışverişte en sık kullanılan yollardan biri. Bilgi güvenliğinin artması, gelişen teknoloji, internette bir ürünü daha ucuza bulma şansı, karşılaştırmaları daha kolay yapmak, vakitten tasarruf ve daha onlarca sebep bizleri internet alışverişlerine çekiyor. Sizin gibi arkadaşlarınızı da… İşte Shopex, bu çerçevede kurulmuş bir firma.

Şimdi tüm ön yargılarınızdan kurtulun ve nasıl kazanacağınıza odaklanın!

İşin özü aslında oldukça basit. Shopex binlerce internet mağazası ile anlaşmalı bir firma. Bu firmaya giriş yapıp internet mağazanısı seçip alışveriş yap butonuna tıkladıktan sonra seçtiğiniz internet mağazanıza yönlendiğinizde alışveriş tutarınızın bir kısmı size geri ödeniyor. Elbette bununla sınırlı değil, bir indirim fırsatı değil, iş fırsatı demiştik. Sisteme kendi referansınız ile üye yapabiliyorsunuz. Bu üyeler bireysel üye olabileceği gibi kurumsal üye de olabilir. Bu arkadşlarınız da sizin gibi alışveriş ve üye yaptıkça kazançlarınız katlanarak artmaya devam edecek.

Ne Kadar Kazanırım?

İşte akıllardaki en önemli soru… Elbette ücretsiz girdiğim bu sistemden ne kadar kazanabilirimki diyeceksiniz. Şimdi mini bir hesap yapalım…
Herkes yakıt, alışveriş derken aylık en az 250TL’lik alışveriş yapar öyle değil mi? Hatta birçoğumuz sadece alışverişte daha fazla harcama yaparız ancak ne kadar güvenilir olduğunu ve rakamların ne kadar gerçek olduğunu görün diye limiti 250TL gibi küçük bir alışveriş miktarı olarak hesaplayalım…
Sisteme 10 kişiyi kaydettiğinizi düşünün. Böyle bir sistem için çevrenizde 10 kişi bulmak hiç de zor olmayacaktır. Bu 10 kişi de 10’ar kişi bulacak ve her 10 kişi de 10ar kişi bulacaktır. Yani sisteme dahil ettiğiniz herkese sadece 10 arkadaşınız bu sisteme davet etmesini söyleyeceksiniz… Sistem 4 kademeden para kazandırır. Yani sizin üyenizin üyesinin üyesinin üyesi bile size para kazandıracaktır. Herkesin 10 üye yapması ve aylık 250TLlik alışverişini bu kart ile yapması durumunda 1. kademeden %0.25=6.25TL , 2. kademeden 62.50 TL, 3. kademeden 625TL ve 4. kademeden 6250TL kazanırsınız. Bu durumda aylık geliriniz=6.944TL olur. Evet, sadece 10 kişi bulacak ve bu 10 kişiye de 10 kişi bulmasını söyleyeceksiniz. Sonrası sadece günlük alışverişinizi standart kartlarınızla değil bu kartla yapmak. Sadece bununla da sınırlı değil. Ayrıca sistemden kariyer bonusları da alırsınız. Az önceki belirtilen hesaba göre kariyer bonusu 5. basamaktasınız ve bunun ödülü + 2700TLdir. Bu durumda toplam aylık geliriniz= 9644TL olur.

Sistemin kazançları bitmiyor. Sistemin hisse değer artışlarından bile ekip büyüklüğünüze göre kazanabileceksiniz. Tek yapmanız gereken, aşağıdaki formu doldurmak. Sonrasında 24 saat içinde mail adresinize bir onay maili göndereceğiz. Bu onay mailini tıkladıktan sonra üyeliğiniz için kesin üye kayıt sayfanız açılacak ve kesin kayıt formunu doldurarak işe ilk adımı atacaksınız.
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra paneliniz aracılığı ile ister şahıs üye, ister tüzel üye kaydedecek, ve yukardaki hesaptaki gibi kazançlara ulaşabileceksiniz.

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :