Anasayfa » BAYİLİK » ÜCRETSİZ ETİKET TASARIMI NASIL YAPILIR

ÜCRETSİZ ETİKET TASARIMI NASIL YAPILIR

tasarım sensinSon yılların modası, partilerin ve organizasyonların vazgeçilmezi kişiye özel etiketler. Orijinalliğin ön planda olduğu bu etiketler sizin tasarımlarınız ile organizasyonun yapıldığı kişiyi şaşırtabilir. Hem de bu etiket tasarlamayı ücretsiz bir şekilde sitemizde yapma imkanına sahipsiniz. Ayrıca hayat verdiğiniz birbirinden güzel etiketleri bizim sitemizden almak zorunda değilsiniz.  Bu imkanlar ile ilk önce sitemizden ‘’ nasıl yaparım?’’ bölümümüzü ziyaret ederek başlayalım.

Ücretsiz Etiket Tasarımınızı Kendiniz Yapabilirsiniz Buraya Tıklayarak Etiketlerimize Ulaşabilirsiniz

Nasıl yaparım bölümümüz; etiket tasarımını nasıl yapabilirsiniz, etikete nasıl figür eklersiniz, etiketi bilgisayarınıza nasıl pdf olarak kaydedebilirsiniz, etiketi bilgisayarınıza nasıl resim olarak kaydedebilirsiniz, sitemizin menülerini nasıl kullanabilirsiniz, etiketlere resim nasıl ekleyebilirsiniz, sitemizin üst menüleri ne işe yarar, etikette yazı rengini nasıl değiştirebilirsiniz, etiketin zemin rengini nasıl değiştirebilirsiniz başlıkları altında sizin için etiket tasarlamayı en basite indirgemiştir. Devamında ana sayfaya dönerek etiketlerinizi tasarlamadan önce tasarlanmış etiketlere bakarak ilham alabilirsiniz. Sitemiz; bebek etiketi, doğum günü etiketi, doğum günü temaları, hediyelik resim çerçevesi, kına düğün etiketi, parti afişleri, takvim tasarlama menüleri ile sizin tasarımlarınıza hayat vermek için yapılmıştır. İster tasarlayın, nasıl yaparım bölümümüzden öğrenme imkanınız olduğu pdf olarak kaydedin, ister resim olarak kaydedin, isterseniz ben tasarladığım etiketin çıkarttırılmasını istiyorum sizden satın almak istiyorum deyin. Olabilecek tüm özel şartlarla www.tasarımsensin.cominternet sitesi olarak sizin için çalışmaktayız. Ayrıca bir ‘’baanbe’’ kuruluşu olarak www.baanbe.com internet sitesini tavsiye edebiliriz. Sitede bulunan parti malzemelerinden, etiketlerden ve diğer tüm ürünlerden faydalanabileceğiniz gibi oradan beğendiğiniz bir ürüne ‘’tasarım sensin’’ sitemizde kendi dokunuşunuzu yapabilirsiniz.

Örneğin fotoğrafta gördüğünüz Prenses temalı doğum günü partisi ürünleri tasarimsensin tarafından hazırlanmış, yapılan tasarımlar arasından seçilmiş bir prenses temalı bir doğum günü partisidir. Sizde daha önce tasarlanmış tasarımlardan seçebileceğiniz gibi tasarım sensin sitemizin tanıdığı ayrıcalık ile farkta yaratabilirsiniz. Seçim sizin?
Sitemiz yeni tasarımlar ile yeni ürünler ile sizlerle… Sitemizin ana sayfasında alt kısmında yeni ürünler bölümü ile birbirinden farklı tasarımlara ulaşabilirsiniz. Tasarımı ilk kullanan olmak istemez misiniz? Öyleyse siparişinizi geciktirmeyin, derim. Ve tabi ki organizasyonunuzun fotoğrafını gönderin, bir başka blog yazımızda Ecem’in doğum günü partisi gibi sizin organizasyonunuza yer verelim.

 

Ücretsiz etiket tasarımınızı kendiniz yapmak istiyorsanız lütfen tıklayınız

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Bir yorum

  1. bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim etiket kına paketleme nikah şekeri yaparım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :