En Yeni Ek İşler
Anasayfa » Telif Hakkı

Telif Hakkı

telifSitemizdeki hiçbir yazı izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Site içeriğimiz telif hakları 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. Site içeriklerimizin kopyalanması durumunda tazmin edilecek zarardan doğan kaybı içeriklerimizin kopyasının tespit edilen siteler ödemekle yükümlüdür. Site yazarlığında IP ve ID adreslerinizin de kaydedildiğini hatırlatır ve emek hırsızlığının önüne geçmek için yayınlarımızı koruma altına aldığımızı belirtir, gerekirse bu uyarının davada delil olarak sunulabileceğini hatırlatırız.

Sitemizdeki içerikleri sitenizde yayınlamak için info@bayanlarais.org e-mail adresimize mail ile hangi sitede yayınlamak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. İzinler genellikle reklam ya da link yayınlama karşılığında verilmekte olduğundan mailinize cevap verilene kadar yayınlamayınız. Mailinize gelecek olan belirlediğimiz standart kodlamayı bekleyin. Aksi taktirde izinsiz kopyalama sayılacağından yasal işlemler başlatılır.

Sitemizdeki içeriklerin %90’lık kısmı kendi çalışmalarımızdan oluşmaktadır. Ancak kimi zaman ziyaretçilerimizi destekleyici haberler, videolar ve resimler kullanabilmekteyiz. Telif hakkına sahip bir içeriğinizi sitemizde görmeniz durumunda info@bayanlarais.org mail adresimize mail atınız, ya da iletişim bölümünden bize ulaşınız. Kullanmamızı istemediğiniz içerik 48 saat içinde siteden kaldırılacaktır. Ancak bu şartın gerçekleştirilebilmesi için içeriğin size ait olduğunu ıspatlamanız gerekmektedir. Herkese açık paylaşım sitelerinden alınan içeriklerin telif hakkı taşımadıklarını hatırlatmak isteriz. Ancak özellikle fligranlı fotoğraflarınız, videolarınız telif hakkına sahip olduğundan bu içeriklerin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Bu şart, herkese açık youtube gibi video paylaşım ortamlarından alınan videolarınız için de geçerlidir.  Her ne kadar yükleme aşamasında paylaşım linkinin yayınlanıp yayınlanmamasına karar veriyor ve onaylıyor olsanız da sitemizde içeriğinizi görmekten memnun olmamanız durumunda emeğinize saygı gösteriyor ve 48 saat içinde kaldıracağımıza garanti veriyoruz.

Bir yorum

  1. orhan gencebay 60. cı sanat yılı altında bize beğeniye sunduğu albfcmde bir e7ok eser kliaskler albfcmfcnden alınma tarkan ve ajda pekkan yorumları harie7 albfcm işe yaramaz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :