En Yeni Ek İşler
Anasayfa » Ek İş Haberleri » Sermayesiz İş Nasıl Kurulur

Sermayesiz İş Nasıl Kurulur

Sermayesiz kendi işinizi kurabilmeniz için öncelikle seçeceğiniz sektörün önemini kavramanız gerekiyor. Bir çok insan istiyorki, evimin rahatlığında çalışabileyim, istediğim saatlerde çalışabileyim, patronsuz iş yapabilmeliyim, çalışmalarım ölçüsünde kazanmalıyım, kimse kazançlarıma bir limit koymamalı, kariyerimi yükseltmesi için birilerini beklememeliyim… Bunlar ve bunlar gibi bir çok sebepten dolayı kendi işimizi kurmak isteriz. Peki sermayesiz iş nasıl kurulur?

Sermayesiz iş kurmanın da elbette yolu var. Bunun için başlangıç olarak sabırlı olmak gerekiyor. Sermayesiz iş yapabilmek için bir seri çalışma planı içinde hareket etmek gerekir. Bu çalışma planında bizler size rehberlik edeceğiz. Çalışma saatleriniz, çalışma günleriniz sizin elinizde, biz sadece tavsiyede bulunacağız.

Nasıl Bir İş konusuna gelince… Bu iş, kademe kademe kendi işinizin sahibi olmanızı sağlayacak bir sektördür. Bu sektörde bir çok firma var. Ancak sadece Yerli sermaye 3 firmadan bahsedeceğim. Sektör bazlı olarak ürün farklılıkları, küçük sistem farklılıkları bulunmakla birlikte dilerseniz üçünde bile başlayabilirsiniz…

Genel olarak bu üç firmada da aynı şekilde çalışacaksınız. O halde çalışma planının özetini anlatalım. Sisteme üye olduktan sonra sistemin sunmuş olduğu ürünlerin doğrudan satışını yapma hakkınız olur. Tıpkı bir mağaza gibi bu ürünleri toptan fiyatı ile alır ama toptan almayıp online olarak internetten sadece sattığınız yada kendi ihtiyacınız olan ürünlerin siparişini verirsiniz. Bu ürünleri katalog fiyatı ile sattığınızda daha şimdiden ortalama %30luk bir kar elde etmiş olursunuz.

Bu aşamadan sonra ekip kurma aşaması var. Kendi işinizin sahibi olacağınız aşama yani. Sisteme üye olduktan sonra sisteme kendi referansınızla üyeler kaydedebilirsiniz. İster çevrenizdeki kişileri, isterseniz de internet üzerinden davet gönderebilirsiniz. Bu kişiler sisteme üye olduklarında sizinle aynı haklara sahip olup ürün satışı yapabilir yada aynen sizin gibi üye yapabilirler. Böylece siz o kişilerin ve o kişilerin üyelerinden ve hatta onların bile üyelerinden prim kazanmaya başlarsınız. Belirli bir süre sonra artık eskisi kadar çalışmasanız bile ekibinizdeki kişiler çalışmalarını sürdüreceğinden prim kazanmaya devam edersiniz.

Bu genel ve kısa bilgilerden sonra geçelim 3 firmamıza…

1- Modellife: Modellife tekstil alanında kendini kanıtlatmış, yerli sermaye ile kurulan güçlü bir ağ pazarlama firmasıdır. Bu firma ile ilgili detaylı bilgi için MODELLİFE makalemizi okuyabilirsiniz.

2- Forivia: Takı alanında ciddi bir gelişme kaydetmiş ve ülkemizde en geniş takı yelpazesi sunan, güçlü kazanç planları ile yüksek standartlı bir hayat sunan ağ pazarlama firmamızdır. Forivia hakkında detaylı bilgi için FORİVİA makalemizi okumanızı öneriyorum.

3- Ersağ: Doğal temizlik ürünleri ile memnun müşteriler, yüksek kazanç oranları ile memnun temsilciler deyince akla ilk gelen firma olan Ersağ hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz üyelik için ERSAG makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

 

Siz de hemen kendi evinizin rahatlığında kendi işinizi kurmak için ailemize katılın, dilediğiniz kadar çalışıp çalıştığınız kadar kazanın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :