Anasayfa » Ek İş Haberleri » Piaff Networking’te Lider Ol Sen de Kazan
Piaff Networking’te Lider Ol Sen de Kazan

Piaff Networking’te Lider Ol Sen de Kazan

Bilindiği gibi piaff networking network marketing sektöründe önerdiğimiz  güçlü ve güvenilir firmalardan biri. Hatta son dönemdeki gelişmeleri ile birlikte en fazla önerdiğimiz network marketing firması da diyebiliriz. Yapılan yeni kampanyalar ve yeni ürün grupları da temsilcilerine daha fazla kazandırma yönünde ciddi bir adım olarak nitelendirilebilir.

Daha önce duymadınız mı?

Daha önce piaff networking’i duymamış olanlar ve nasıl kazanılacağını bilmeyenler için işin temel mantığını özetleyelim. Piaff Networking 37 yıldır iç giyim sektöründe kalitesi ile liderlik eden Anıl İç Giyim bünyesinde kurulan bir katalogtan satış firmasıdır. Piaff Networking’e ücretsiz üye olarak öncelikle bir katalog edinebilir, ardından katalog ile çevrenize satış yaparak ortalama %30 oranında kazanç elde edebilirsiniz. İşi biraz daha profesyonel anlamda yapıp kazançlarınızı katlamanız da mümkün. Yani piaff networkingte kendi ekibinizi kurarak, piaff networkinge üye yaparak yaptığınız üyelerin satışlarından da prim kazanmanız mümkün. Temel olarak 5 kademeden ekip primi kazanırsınız. Yani sadece sizin kaydettiğiniz üyeler değil, üyelerinizin üyeleri ve hatta onların üyeleri bile size prim kazandıracaktır. Sadece sosyal medyada farklı gruplarda link paylaşarak onlarca ve hatta yüzlerce üye bulmanız da mümkünken, evinizin rahatlığında kendi işinizin patronu olmanız mümkün. Üyelik ücretsiz olduğu için bir çok ev hanımının da tercih ettiği güçlü ve güvenilir bir katalogtan satış firmasıdır…

NASIL ÜRÜNLER?

Piaff networkingte daha önce tekstil alanında ve hatta iç giyim alanında oldukça güçlü bir firma olduğunu belirtmiştik. Ancak son dönemdeki yatırımları ile birlikte artık sadece iç giyim değil, tekstilde giderek artan ürün grupları ile de temsilcilerine daha kolay ciro çıkarma fırsatı sunuyor. Sadece tekstil mi? Yeni sezon ile birlikte yapılan duyuruda piaff networking katalogunda ev temizlik ürünleri, kişisel bakım serisi (dermokozmetik), takı serisi, pratik mutfak araçları gibi bir çok kategorinin de olacağı temsilcilerin ve liderlerin yüzünü güldürmeyi başardı. Hem daha fazla kişiye hitap edebilme, hem de daha yüksek ekip cirolarını çok daha kısa sürede çıkarabilme fırsatı ile piaff networkingte lider olmak eskisinden çok daha kolay.

LİDERLİK Mİ?

Piaff Networkingte işe başladığınız andan itibaren kendi kariyerinize ve kazancınıza kendiniz karar verirsiniz. Yani ne kadar çalışırsanız, o kadar kazanırsınız. Bu adil kazanç sisteminde liderlik kariyerlerine ulaştığınızda şirketten alacağınız prim Kasım-Aralık-Ocak aylarını kapsayan bir kampanya ile %50’ye varan daha fazla ekip primi anlamına gelmektedir.

Örneğin daha önce piaff networkingte direktör kariyerine ulaşan biri 3000TL alıyorsa, kampanya dahilinde bu kazancı 4500TL olmuş olacak. Bu ciddi gelir imkanı sağlayan kampanya için sadece başvuru formunu doldurup sunulan görevleri yerine getirmek yeterli. Görevler ise zaten bir liderin yapması gereken basit işlemler. Facebookta piaff networking ile ilgili paylaşım yapması, ekibine kampanya görselini whatsapp ile göndermesi gibi kariyerini ve kazancını etkileyecek lider çalışmalarına teşvik edici basit görevleri yerine getirdiğinde %10 ile %50 arasında değişen ekstra ekip primini kazanmış olacaksınız.

NASIL ÜYE OLURUM?

Piaff Networking’e üye olmak tamamen ücretsiz. Eğer üyeliğinizin hemen ardından katalog istiyorsanız formdan hemen sonra çıkan ekranda katalog istiyorum seçeneğini işaretleyin. Hemen ardından katalogun size ulaştırılabilmesi için adres bilgileri alanı gelecektir. Adresinizi tam ve eksiksiz olarak doldurduğunuzda PTT Kargo ile sadece taşıma bedeli olan 3.60TL’yi kargo görevlisine ödeyerek ilk katalogunuzu edinebilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN PİAFF NETWORKİNG RESMİ WEB SİTESİNİ TIKLA: www.piaffnetworking.com

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :