part time ek iş istanbul

Part Time İş İlanları İstanbul

Bazı kişiler ek gelir elde etmek için bazıları ise kısa olan çalışma sürelerinden dolayı, kanunen belirlenmiş çalışma sürelerinden daha kısa olan part time işleri yapıyor. Önemli bir gelir kaynağı olan kısa süreli bu işler bazen ev hanımlarının bazen de öğrencilerin gelir elde etmelerini sağlıyor. Gerek internet üzerinden gerekse fiili olarak gidilerek yapılan işler günlük ortalama 4 saatlik sürelerde oluyor.

Part Time İşler Hangi Sektörlerde Olur?

En fazla hemen hemen tüm sektörleri kapsayan satış danışmanlığı konusunda olan part time işler hizmet sektöründe de çok görülüyor. Part time iş ilanları İstanbul adreslerinden kolayca bulunabilecek işler birçok insana gelir sağlıyor. Özellikle satış konusunda performansa daha ücretlendirmeler yaygın olduğu için, işini seven ve iyi yapan kişiler beklentilerinden çok daha fazla ücretler alabiliyor. Bu anlamda çalışanlarına en uygun koşulları sağlamış olan Piaff Networking, bünyesinde çalışan tüm personeline uygun kazanç ortamı yaratıyor.

Piaff Networking İle Kazandıkça Kazan

Yapılan satışlardan kar sağlamak, yeni ekipler kurmak ve eğlenceli bir işle ek gelir elde etmenin kapısını aralıyor. Çalışmaya başlayan herkesin kısa sürede büyüyerek kendi ekibini oluşturması ve takım liderliğine yükselmesi mümkündür. Şirketin vermiş olduğu güven sayesinde özveriyle çalışan herkes beklentilerinden de fazla kazanç sağlıyor. Ürün çeşitliliği ve kalitesi sayesinde ve temel ihtiyaç olmasıyla da satışların gün geçtikçe arttığı Piaff Networking çalışanlarına da kazandırıyor. Çalışan olan herkesin yaptığı bireysel satışların yarısını kar olarak alması en büyük motivasyon kaynağıdır. İnternet üzerinden yapılan çok basit işlemlerle yapılan satışlar sipariş edilir ve kazandıkça kazanılır. Evinde oturmaktan sıkılmış ev hanımları, ek gelire ihtiyaç duyan öğrenciler ya da satış konusunda kendine güvenen herkesin çalışabileceği bu iş, part time işler içinde en avantajlı olandır.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir