Anasayfa » ANKET DOLDURMA » Ödeme Kanıtlı Evde Anket İşi
Ödeme Kanıtlı Evde Anket İşi

Ödeme Kanıtlı Evde Anket İşi

Anket doldurarak internetten para kazanmak mümkün. Öyle ki bugün ödeme kanıtlı anket işi başlığımız altında tanıtacağımız anket platformunu bizzat deneyerek defalarca ödeme aldığımızı gönül rahatlığı ile belirtebiliriz…

İnternetten para kazanma yolları içinde kuşkusuz anket işi ilk sıralarda yer alıyor. Hatta birçok platformda internetten anket işi hakkında onlarca makale de okumuş olmanız bu işin ne kadar büyük bir kitle tarafından tercih edildiğinin de kanıtları arasında sayılabilir. Anket işi ile ilk karşılaştığımda benim de kafamda bir çok soru işareti vardı. Ancak anket doldurarak ya da anket firmalarına referans olarak bir çok kez ödeme aldığım için artık bu konu hakkında gönül rahatlığı ile referans olabileceğimiz anket firmaları yer almakta.

Daha önce defalarca hediye aldığım ve bu hediyeleri halen kullandığım GFK Puan sistemi geçen günlerde hizmetini sonlandırmış olsa da GFK tartışmasız dünyanın en büyük anket firmalarından biri konumunda. Ancak kendisinin GFK puan sistemini sonlandırmış olması biraz da diğer anket firmaları ile doğrudan çalışması ve sadece belirli bir örneklem kitle ile çalışmaya karar verip yeni üye almaması sonucu olabileceği ihtimali oldukça yüksek. Sadece GFK’dan hediyeler kazanmak değil, anket işinden gerçek paralar kazanmak da elbette mümkün…

 

Bugün 2 firmadan bahsedeceğiz ve bu 2 firmanın 2si de bizim defalarca ödeme aldığımız anket firmalarıdır.

 

ANKET DOLDURARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Hepimiz internette saatlerimizi harcarız. Kimi zaman sıkılıp hangi web sitelerine gireceğimizi bile bilemeyiz. Saatlerimizi böylesine boşuna harcarken internette geçirdiğimiz zamanın bize nakit kazandırması fikri bir çok kişiyi cezbetmekte. Evet, bilgisayarınız başında sadece gelecek sorulara cevaplar vererek siz de kazanç sağlayabileceksiniz.

İlk kuralımız mailiniz sürekli kullandığınız bir mail adresi olmalıdır. Çünkü anketler bu maillere gelecek ve tıkladığınızda doğrudan size özel link ile açılacaktır. Artık yapmanız gereken tek şey gelen soruları cevaplamak… Size daha fazla anket gelmesi ise, anketleri düzenli olarak doldurmanız, kişisel bilgilerinizi güncel tutmanızla ilgilidir. Yani başlarda çok fazla anket gelmese bile düzenli bir şekilde anketlere katılmanız durumunda daha fazla anket gelecektir.

HANGİ ANKET İŞİ FİRMALARI GÜVENİLİR?

Web sitemizde mutlaka deneyimlediğimiz ve en az 1 kez ödeme aldığımız anket firmalarına referans olmaktayız. Bu yazımızda ise bu anket firmaları arasından en çok ödeme aldığımız güvenilir 2 firmadan bahsedeceğiz. Siz de hemen aşağıdaki linklerden ücretsiz üye olarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

MY İYO

My iyo anket firması paypall Türkiyede aktifken ödeme aldığımız ve paypall Türkiyedeki çalışmalarını bitirdiğinde ise doğrudan banka hesabımıza ödeme yapmaya başlayan bir online anket firması.

Aşağıdaki my iyo ödeme kanıtımız ile gerçekten çok fazla yorulmadan siz de kazanç sağlanabileceğini göreceksiniz.

MY İYO ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

 

 

NAPOLYON

Napolyon, yılların anket sitesi. Yıllardır gücüne güç katarak sektördeki konumunu korumayı başardı. Hem kaliteli anketler, hem eğlenceli oyunlar, hem de ciddi kazançlar sağlamak mümkün.

Napolyon ile ilgili web sitemizde daha önce birçok kez paylaşım yapmıştık. Aynı zamanda defalarca ödeme aldığımızı da söylemek mümkün. Bu yüzden bu makalemiz içinde de napolyon’a bir kez daha yer vermek istedik. Siz de kazançlarınızı katlamak istiyorsanız sadece my iyo değil, aynı zamanda napolyon’a da ücretsiz üye olabilirsiniz.

NAPOLYON ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :