Nikah Şekeri işi, web sitemizde de en çok iş başvurusu alınan işler arasında olduğundan ve internet üzerinden bazı firmalara başvurmanız biraz zor olduğundan bu yazıyı yazma gereği duyduk… Bir ek iş imkanı arıyorsanız, önerebileceğimiz iş imkanlarından biri de nikah şekeri işidir.

Ev hanımlarının çok rahat bir şekilde yapabilecekleri basit işlerden biride nikah şekeri işidir. El becerisi olan her kadın bu işi zorlanmadan yapabilmektedir. Ülkemizde genellikle düğünler yaz aylarında yapılmaktadır. Ancak sonbahar ve ilk baharda da düğünler görülmektedir. Evlenecek çiftler, herşeyin güzel ve özel olmasını ister ve nikah şekeri yaptıracak yer aramaktadır. Nikah şekeri basit bir şey gibi görülebilir fakat aslında düğünlerde fotoğraflardan hariç hatıra kalan tek şey nikah şekeridir. Ev hanımlarının boş vakitlerini para kazanarak geçirebileceği bu iş aylık gelire katkı sağlamaktadır. Belirtildiği gibi el becerisi olmayan hanımlar bu işi yapmakta zorluk çekebilirler. Fakat kendine güvenen bayanlar bu işi yapabilirler.

Nikah Şekeri işi ilanları ve adresleri

Nikah şekeri işini nasıl yaparım diyen kadınlar ilk önce kendi tasarladıkları nikah şekeri tasarımlarını bir albüm yapmalıdırlar. Daha sonra yaptıkları bu albümleri yeni çiftlerin yoğun olarak geldikleri çeyizlik dükkanlara, mobilya mağazalarına, gelinlikçilere, davetiye basan matbaacılara yaptıkları albümlerini dağıtmaları gerekmektedir. Dükkan sahiplerinin çiftlere önerisi üzerine iş bulma imkanları çok daha fazladır. Daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz üzere tavsiye en iyi pazarlama aracıdır. Bu yüzden nikah şekeri albümünüzü belirttiğimiz bu firmalara bir anlaşma ile verebilirsiniz. Yada nikah şekeri yapan dükkanlarla anlaşma yaparak yarı fiyatına ev hanımlarının kendi tasarladıkları nikah şekerlerini taşeron olarak satabilirler. Sitemiz bayanlarais.org da bazen bu tür firmaların duyurusu olmakta, bazen de direkt mail listemizden iş fırsatını göndermekteyiz. Ancak bizim öngörümüz ve yapılan geri dönüşlerde bu tür firmaların az ücret verdiği görülmektedir. Bu yüzden kendi albümünüzü oluşturmanız en kazançlı olanıdır. Evde nikah şekeri hazırlama fiyatı ortalama 500 adet 1000-1200 TL’dir. Elbette nikah şekerinin özelliklerine göre de bu fiyat değişebilir.
Ev hanımlarının boş vakitlerini düşünür olursak 500 adet nikah şekeri yapımı çokta zor olmayacaktır. Ev hanımları arkadaşlarıyla da birlikte bu işi evlerinde yapabilmektedirler. Miktar olarak fazla yapılan nikah şekeri daha fazla ücret demektir. Çok rahat bir şekilde bu iş yapılabilmektedir.

 

Belirttiğimiz gibi nikah şekeri firmalrı Bayanlaraİş Organizasyonu gibi siteleri zaman zaman gezmektedirler. Yorum kutusuna kendiniz hakkında bilgi verici bir iki cümle yazarsanız size ulaşmalarını da sağlayabilirsiniz.

 

Nikah şekeri işi dışında evinizin rahatlığında para kazanabileceğiniz en iyi iş imkanının da Network Marketing olduğunu hatırlatmak istiyorum. Hem risksiz, hem de yüksek gelir elde edebileceğiniz ve sermayesiz başlayabileceğiniz iş fırsatı olan Piaff Network Marketing Sistemi hakkında daha detaylı bilgi için BURAYI tıklayınız.

 

Herkese iyi çalışmalar, bol kazançlar diliyoruz…

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir