Anasayfa » ANKET DOLDURMA » Myiyo Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi

Myiyo Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi

myiyo-kazanc-kanitEvde yapabileceğiniz ek iş imkanlarından biri, ve en fazla tercih edilen ek iş imkanı anket doldurarak para kazanmak. Anket doldurup para kazanma sitelerinin bir başkası myiyo.

Türkçe anketler bulabileceğiniz bu platformdan € bazlı kazanç sağlayacaksınız. Myiyo sitesinde 1000puan 1€ değerindedir. Sisteme üye olduğunuzda daha hiç anket doldurmadan, sadece üyelik bilgilerinizi tamamlayıp mail aktivasyon linkine tıkladığınızda 600puan (0,60€) kazanmış olacaksınız. Bundan sonra gelen anketlerden gayet güzel paralar kazanabilirsin.

HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLA!

 

Myiyo ayrıca arkadaş davetlerinize de 500puan veriyor. Yani sisteme yaptığınız her üyeden 0,50€ kazancınız olacak… Kısaca myiyoda kazanmak çok kolay…

Myiyo anket doldurarak para kazanma sisteminde ödemeyi paypal hesabınızdan alacaksınız. Ödeme alt limiti olan 20000puana ulaştığınızda 20€ ödeme talebinde bulunabileceksiniz.

Sitemizde anket doldurarak para kazanma platformlarının tanıtımlarını yapmaya devam edeceğiz. Sizin bildiğiniz başka güvenilir anket platformları varsa yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMA SİTESİNE ÜCRETSİZ ÜYE OL

 

 

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :