Anasayfa » EVDE ÇALIŞARAK KAZAN » Modellife Network Marketing Sistemi
Modellife Network Marketing Sistemi

Modellife Network Marketing Sistemi

Modellife network marketing sistemi ile bayanlara, emeklilere, öğrencilere iş fırsatı doğdu. Alanında öncü durumda olan modellife ek iş fırsatı ile hemen siz de ücretsiz üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Doğrudan satışın geliştirilmiş bir türü olan network marketing sistem, ekip kurarak para kazanma usulüne dayanır. Modellife, bir çok firmanın aksine ücretsiz üyelik fırsatı ile sizlere bu kazanç kapısını sunuyor. www.modellifekayit.com sitesinden ücretsiz üye olabileceğiniz modellife network marketing sistemi şu şekilde…

Özellikle bayanlar tekstil ürünlerine düşkündür. Aylık kimi zaman yüzlerce lira tekstil ürünlerine para harcamaktayız. Çoğu zaman da aldığımız ürünleri bir başkasına göstermekte, kısaca tavsiye etmekteyiz. Modellife’ta bu tavsiyeleriniz size para kazandırmakta. Modellife firmasına ait ürünleri adresinize gönderilecek olan katalog aracılığı ile çevrenize gösterip satışını yapabileceksiniz. Ancak network marketing sistem, çok daha profesyonel bir iş kolu olduğu için sadece bu satışlardan kazanmamaktasınız. Daha yüksek bir kazanç kolu olan network marketing sistem sayesinde bu firmaya üyeler kaydedebileceksiniz. Üyelerinizden ve hatta ekibinize katılan her üyeden kazanmaktasınız.

Örnek verecek olursak; ekibinize eklediğiniz her üye de sizin gibi üyeler ekler. Ve yeni üyeler de üyeler eklemeye devam eder. Bu durumda sizin ekibiniz hızla büyümeye başlar. Modellife kazanç sistemi 5 kademeli olarak kazandırır.

Ekibinize katılan herkesin satışlarından prim kazanırsınız. Bu sisteme göre sizin direkt yaptığınız üyelere 1 numaralı kademe diyecek olursak 1 numaralı kademeden %5 kazanırsınız. Yani 1 kişi kaydettiniz ve 100TL’lik satış yaptı, siz 5TL kazandınız demektir. Başlangıç olarak düşük görünen bu kâr marjı sınırsız üye yapma fırsatınız ile ne kadar arttığını gösterecektir. Sisteme 10-20-100-1000, kısacası istediğiniz kadar üye yapabilmektesiniz. Referans linki sistemi ile, facebook, twitter, pinterest, Google+ gibi bir çok platformda bu linki paylaştığınızda, linkinize tıklayarak üye olanlar direkt ekibinize katılır. Böylece yüzlerce üye bulabilirsiniz. Üyeleriniz de sizinle aynı haklara sahip olduğu için bu üyeler de üye yapabilir. Böylece kazançlar da artar. Üyelerinizin yaptığı üyelerden %4 kazanırsınız. Onların üyelerinden ise %3, bir alt koldan %2 ve 5 numaralı kademeden %1 kazanırsınız.

Üyelik sisteminin nasıl arttığı şu örnekle gösterilebilir. 3 kişi kaydettiniz diyelim. Yaptığınız 3 kişi de 3er kişi kaydetti. Ekibinizde başlangıçta 3 kişi varken yaptığınız üyelerin de çalışmaya başlamasıyla 12 kişi oldu bile. Yani katlanarak artan bir ekip sayısına bu kadar kolay ulaşılabilmekte. 3, 4 ve 5. Kademenizdeki kişilerin de bu şekilde üye yaptığını düşündüğünüzde katlama faktörü ile ne kadar fazla üyeniz olabileceğini, ve kazançlarınızın da aynı şekilde ne kadar fazla artabileceğini kolaylıkla görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz üyelik için sitemiz www.modellifekayit.com ‘u hemen ziyaret edin.

MODELLİFE ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLAYIN.

 

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :