Anasayfa » Ek İş Haberleri » Modellife Katalog İşi
Modellife Katalog İşi

Modellife Katalog İşi

Modellife ile iş hayatına giriş yapmaya ne dersiniz? Sermaye gerektirmeyen, tecrübe istemeyen, standart saatleri olmayan ve en önemlisi ciddi paralar kazanabileceğiniz Modellife satış temsilcisi olmak artık sitemiz üzerinden artık mümkün. Sitemiz www.modellifekatalog.com ana sayfasında yer alan “ Ücretsiz temsilci ol” butonuna tıklayarak sizlerde hemen satış temsilcisi olabilirsiniz.
Modellife sistemi içinde yer alan temsilcilerimize öncelikle sitemizde yer alan bilgileri incelemelerini tavsiye ediyoruz. Modellife sistemini daha iyi kavrayabilmeniz için detaylı açıklamaları ilgili bölümlerde detaylı olarak sizlere anlatmaya özen gösteriyoruz. Kafanızda halen sorunuz varsa çağrı merkezimiz aracılığı ile bizlere ulaşarak cevaplarını bulabilirsiniz. Şimdi sizlere sistemin nasıl ilerlediği ile ilgili genel bilgiler vermeye çalışacağız. Öncelikle tüm ürünlerimiz yurt içinde üretilmektedir. Yüzde yüz yerli üretimden oluşan ürünlerimizin kataloglarını satış temsilciliği üyeliğinizi tamamladığınızda adresinizi gönderiyoruz. Elinize geçen katalogda yer alan ürünleri tanıtmak ve satışını yapmak ise sizlerin görevi. Geniş bir yelpazeye sahip ürün çeşidimiz içinde yetişkinden çocuğa kadar geniş bir hedef kitleniz olacak. Bu nedenle de etrafınızdaki kişilere, arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza kolaylıkla satış yapabilirsiniz.

A_model_lifeNasıl para kazanacağınız konusuna gelince; katalog üzerinde yer alan fiyatlardan satış yapmalısınız. Sizlere ayrıca temsilci fiyat listesi de gönderilmektedir. Satış temsilcisi fiyatı ve katalog fiyatı arasındaki fark ise sizlerin karı olacak. Ödemelerinizi ister kapıda ister havale kanalı ile yapabilirsiniz. Modellife satış temsilcisi ailesine dâhil oldunuz fakat satışlarınız çok iyi de değil. Peki, o zaman da para kazanabilecek misiniz? Tabi ki evet. Satış yapmadan da para kazanmak için, Modellife ailesine yeni üyeler kazandırmanız gerekmekte! Kendi satış temsilci ekibinizi oluşturarak, her temsilcinin satışından belli bir oranda pay alarak kazanmayı sürdürebilirsiniz. Kaç kişiyi üye yaptığınızda, ne kadar sipariş verildiğinde, ne kadar prim alacağınız gibi konuların ayrıntılarını kendi sponsorunuzdan daha ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Üye yapmış olduğunuz kişilerle aynı şehirde olmamanız ve akrabanızın olmaları da sizin para kazanmanıza engel değildir. Modellife satış temsilcisi olarak ve satış ekibimize yeni kişiler kazandırarak; hem kendiniz kazanmaya başlayın hem de bize kazandırmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz.

İşin Detayları ve Ücretsiz Üyelik İçin Burayı Tıklayın

 

 

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :