Çalışan birçok insanın şikayeti hep aynı: ”Maaşım yetersiz kalıyor.” Sürekli yaşam koşullarının pahalılaştığı bu günlerde maaşların yetmemesi gayet normal bir olay. Onun için herkes ek işlere yöneliyor. Bu yazımızda zaten bir işe sahip olan kişilerin mevcut işlerinin beraberinde yürütebileceği ek işlerden bahsedeceğiz. Böylece maaşını yetiremeyen insanlar için çalışmakta oldukları işlerine engel olmadan, aylık gelirlerini arttırmalarına yardımcı olmayı amaçladık. İlk olarak çalışan kişileri bedenen yormayacak bir işi anlatalım. Çünkü ek iş arayan insanların iki işi birden yapacak olmalarından dolayı bedenen yormayan işleri tercih etmeleri gerekmektedir. Reklamcılık işi çalışan insanlar işin avantajlı bir ek iştir. Hatta reklamcılık işi sunum becelerini geliştirmiş ve yazı dilini güzel kullanabilen kişiler için vazgeçilmez bir ek iş olacaktır.

Firmaların ürünlerini pazarlayabilmesi için şüphesiz ki reklama ihtiyaçları var. Siz de bu konuda firmalara yardımcı olarak para kazanabilirsiniz. Gündüzleri iş yerinizde iken ürünler için nasıl tanıtım yazıları yazacağınızı düşünerek, eve geldiğinizde de bu düşüncelerinizi kaleme alarak rahat bir gelir sağlayabilirsiniz. Ek iş olarak yapabileceğiniz bedeninizi yormayan bir diğer iş ders vermektir. Sonuçta bir çok öğrencinin destek almak istediği konular bulunmaktadır. Ancak ailelerinin maddi durumlarından dolayı saatlik ücreti çok fazla olan özel derslerden yararlanamıyorlar. Sizin de alanında uzman olduğunuz bir ders varsa, bu öğrencilere makul ücretler ile ders verebilirsiniz. Öncelikle eş, dost, akraba çocuklarına yardımcı olarak bu işe başlayabilirsiniz. Böylece hem öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini sağlar hem de aylık gelirinizi artıırırsınız.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir