Katalogtan Satış İşi

Katalogtan satış işi son dönemlerde bayanlar tarafından çok tercih edilen bir meslek dalı haline gelmiş durumdadır. Ev hanımları boş vakitlerini değerlendirmek ve ek kazanç elde etek için katalogla satış işi yapıyorlar. Katalogla satış işinden oldukça iyi gelir elde edenler bayanlar yer alıyor.

Katalogla Satış İşi Yapmanın Zorlukları Nelerdir?

Katalogtan satış işi yapmanın bazı zorlukları var fakat çevresi geniş olan ve ikna kabiliyeti yüksek olan bayanlar bu zorluklardan fazla etkilenmez. Katalogla satış işinde zor olan durum kotayı doldurma durumudur. Bazı markaların aylık belli bir miktar sipariş zorunluluğu vardır. Aylık sipariş kotasını dolduramayan kişiler o ay sipariş ücretini kendileri ödemek zorunda kalıyor. Her katalog işinde böyle bir şart yer almıyor. Özellikle son zamanlarda fazla rağbet gören katalogla satış işinde herhangi bir sipariş zorunluluğu olamayan kataloglar vardır.

Hangi Kataloglar Tercih Ediliyor?

Katalogtan satış işi yapanların tercih ettikleri markalar arasında birçok isim yer alıyor. Uzun yıllardır satışı yapılan ve çoğunluk tarafından tercih edilip kullanılan bir markadır. Kozmetik ürünleri de tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Kozmetik katalogları arasında birçok ünlü markanın adı yer alıyor. Bu markalar bitkisel ürünler sattığı için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bitkisel ürünler üzerine satış yapan kataloglarda tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Kozmetik ürünleri dışında iç giyim ürünlerinin yer aldığı katalog işleri de tercih ediliyor. Fiyatların uygun olması ve markanın kalitesi hem satış işini yapan hem de sipariş veren kişiler tarafından tercih sebebi oluyor.

Giyim Ürünlerinde Tercih Edilen Kataloglar Nelerdir?

Giyim kataloglarının başında çeşitli markaların katalogları yer alıyor. Katalogta kaliteli markaların ürünleri yer alıyor. Giyim kataloğunda aylık sipariş zorunluluğu yer almıyor fakat belli bir sipariş sınırı var. Vereceğiniz siparişin en az 80 lira olması gereklidir. Çevresi geniş olan ve ikna kabiliyeti yüksek olan bayanlar katalog işinde ek kazanç elde ediyor.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir