Anasayfa » Ek İş Haberleri » Katalogla Satış İşi
Katalogla Satış İşi

Katalogla Satış İşi

Katalogla satış işi ülkemizde her geçen gün daha fazla ilgi ile bireylere para kazandırmaktadır. Avon, Oriflame, Amway, Forivia, Ersağ, Modellife, HuncaLife ve daha bir çok firma katalogla satış işini sunan firmalar olmakla birlikte bu makalemizde katalogla satış işinin detaylarından ve önerdiğimiz firmalardan bahsedeceğiz.

Bu işe başladığınızda şirketin göndermiş olduğu katalog vesilesiyle çevrenize ürün satışı gerçekleştirerek anında para kazanmaya başlarsınız. Bununla da kalmaz, ekip kurabilir, Türkiye’nin dört yanından gelen satışlarla prim kazanabilirsiniz. Bu işte kariyer yaparak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Çok fazla uzatmadan her firmanın kendine özgü ürün grupları ve kazanç planı olduğundan önerdiğimiz firmaların linklerini verelim…

1- FORİVİA : Yerli sermayede takı aksesuar alanında ses getirmiş olan foriviada ev temizlik ürünleri, mutfak gereçleri, moda ürünleri, doğal kozmetik ve kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır. İş planı hakkında detaylar için BURAYI tıklayınız.

2- ERSAĞ: Yerli sermayeli ersağ ile ev temizlik ürünleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, gıda takviyeleri alanında kariyer yapabilirsiniz. Ersağ iş planı için BURAYI tıklayınız.

3- MODELLİFE: Yerli sermayede moda ürünlerinin en kaliteli temsilcisi olan modellife, tekstil alanında zengin ürün çeşitliliği ile sizlere büyük bir fırsat sunuyor. Bu fırsattan hemen yararlanmak için modellife iş planını BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

3 yorum

  1. Alanında tecrübeli,bilgi birikimine sahip bir sponsorla çalışmak isterseniz ekibime beklerim 05331627100

  2. Alanında tecrübeli,bilgi birikimine sahip bir sponsorlar çalışmak isterseniz ekibime beklerim 05331627100

  3. merhabalar 🙂 LR kozmetik fırsatlarıyla tanışmak isteyenler mltmaslan84@hotmail.com adresine mail yoluyla ulaşabilirler…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :