Anasayfa » BAYİLİK » Just and Fast T-UP VERSİYONU İLE E-TİCARET YAPARAK YÜKSEK KAZANÇ!

Just and Fast T-UP VERSİYONU İLE E-TİCARET YAPARAK YÜKSEK KAZANÇ!

Just and Fast T-UP VERSİYONU İLE
YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK SİZİN ELİNİZDE!

Just and Fast T-UP E-ticaret sitenizi hemen kuralım, tedarik, lojistik, personel, maliye ve teknik problemler gibi tüm zahmetli ve riskli işleri biz yapalım siz tüm bunlarla uğraşmadan ve maliyete katlanmadan tanıtım yapın ve sanal mağazanızın satış yapmasını sağlayarak kazanın. Üstelik arzu ederseniz kendi e-ticaret mağazalar zincirinizi de kurarak kazancınızı katlayabilirsiniz!

HERŞEYİ HAZIR E-TİCARET SİSTEMİ


Hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç yok. İşletme sahibi olmadan da işletebileceğiniz herşeyi çok kolay, yüksek güvenlikli e-ticaret siteniz 1 günde hazır. Üstelik MLM yapısı ile sanal mağazalar zincirinizi kurarak ekip çalışması ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Just and Fast bu iş modelinde öncü ve rakipsizdir.

sermayesizticaret
NEDEN SERMAYESİZ TİCARET?

Örneğin ürün temini, vergi ve mali giderler, personel giderleri, personel sosyal giderleri, dükkan kirası, hukuk giderleri, bilgi sistemi ve yazılım gideri, kırtasiye giderleri, iletişim gideri, elektrik vb. gibi sabit giderler, sanal mağazacılıkta önemli olan güvenlik ve trafik gideri, paketleme ve lojistik gideri, satın alma gideri, depolama ve stoklama gideri gibi saymakla bitmeyecek bir çok giderin karşılanması için sermaye gibi bir faktöre ihtiyaç vardır. İşte Sermayesiz Ticaret sizi bu yükten tamamı ile kurtarır. Enerjinizi sadece işinize harcarsınız ve başarılı olursunuz.

operasyonTEDARİK VE LOJİSTİK BİZDEN

Size tahsis edilen sanal mağazada zengin ürün çeşidi bulunmaktadır. Sanal mağazanızdan satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerin büyük çoğunluğu kendi depomuzda ve depomuzda olmayan da tedarikçilerimizin deposunda hazır beklemektedir. Siz satışı gerçekleştirdikten sonra satılan tüm ürünler sizden 1 kuruş bile talep edilmeden şirketimiz tarafından paketlenir, faturası kesilir, tüm yasa ve mevzuatlara uygun bir şekilde depomuzda bulunan kargo şirketlerinin uydu şubeleri aracılığı ile sanal mağazanız adına müşterilerinize teslim edilir.

80.000+ ÜRÜN SEÇENEĞİ
Biberondan notebook bilgisayara, rujdan ayakkabıya, İç giyimden ev tekstiline onbinlerce orjinal ve garantili ürün. Şirketimiz 1.000 metre kare lojistik merkezinde yüksek sayıda stoklu ürüne ve zengin tedarikçi zincirine sahiptir.

%90 KAR PAYI VE NETWORK KAZANCI
Satışı gerçekleşen ürünlerden elde edilen kazancın %90’ı organizasyona yansımaktadır. Sanal mağazanızın satışlarından %60 Kar payı elde ederken +%10 size bağlı olan diğer sanal mağazalardan +%10 2. sıranızdan ve +%10 3. sıranızdan Kar Payı alarak kazancınızı sürekli katlarsınız. Ekibinize kattığınız her bir sanal mağaza için 500 TL alırken ekibinizdeki diğer kişilerin ekibe kattıkları 6. derinliğe kadar her bir mağaza için de 20 TL alırsınız.

HAZIR ÖDEME VE GÜVENLİK ALT YAPISI
Just and Fast Ödeme alt yapısı ile 8 bankanın kredi kartlarına taksit seçeneği sunabilir ve tüm bankaların kredi kartlarına tek çekim ile satış yapabilirsiniz. Havale ile ödeme yöntemi ve Kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ile tahsilat seçenekleri de sunabilirsiniz. Just and Fast T-UP versiyonu sanal mağazalarında müşterilerinizin kart bilgileri 256 bit SSL şifreleme ile korunmaktadır.

ÜCRETSİZ TEKNİK DESTEK VE EĞİTİM
Sanal mağazanızın kurulumu teknik personellerimiz tarafından yapılmaktadır ve size sorunsuz çalışır şekilde teslim edilmektedir. Kendinize ait alan adınızın alınması ve DNS yönlendirme işlemlerinde teknik personellerimiz size yardımcı olmaktadır. Tüm yıl boyunca desteğe ve eğitime ihtiyaç duyduğunuzda yönetim panelinizden bize mesaj atmanız veya telefon açmanız yeterli olacaktır.

EKSTRA CİRO PRİMİ ÖDEMESİ
Bazı özel ürün gruplarında daha performanslı satışlar yapmanız için satış başarılarınızı ekstra ödüllendiriyoruz. Bu ödüllendirme belli bir ürün grubuna ait ürünler için veya belli bir markaya ait ürünler için yapılmaktadır. Örneğin İç Giyim, Pijama ve Gecelik ürün gruplarında Aylık 5.000 TL ciroyu aşan Broker, şirketimizden ciro tutarının %10’u kadar ekstra prim alır. Bir çok ürün grubunda ve markada bu şekilde ciro kotaları açıklanmaktadır.

REKLAM ve TANITIM DESTEĞİ
Just and Fast T-UP versiyon sanal mağaza yöneticilerine sanal mağaza açılır açılmaz 1.000 adet 5 TL, 500 Adet 10 TL, 250 adet 20 TL, 100 adet 50 TL değerinde toplam değeri 20.000 TL olan Hediye Çekleri, indirim kuponları verilmektedir. Tüm bu çekler ve indirim kuponları sanal mağazanızda harcandığında bedelleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Bu çekler ve kuponlar sanal mağazanızı tanıtmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca blog kampanyalarında hediyeler dağıtmanız için hediye ürün desteği de verilmektedir.

DETAYLAR VE KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN

.

.

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :