hunca life


02
Şub

iskurdanisYaşınız 30′u geçmiş, hiç iş tecrübeniz yok hatta ilköğretim mezunusunuz. Çalışmayı istiyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız size İŞKUR’un mesleki eğitim kurslarını tavsiye ederim. İŞKUR geniş bir yaş aralığı ve düşük eğitime kadar kadın erkek mesleki kurslar veriyor. Sadece kadınlar değil tabi engelli ve hükümlüler içinde iş garantili kurslar sitede yer alıyor. Ülke ekonomisinde yer almak evinize katkıda bulunmak istiyorsanız İŞKUR‘a kayıt olup ilinizdeki Kursları takip etmeniz lazım. Kurslar açıldığı zaman Kurs başvuru yerleri ve başvuru şartları sitede açıklanıyor.

Bayanlara yönelik istihdam garantili ve iş gücü yetiştirme kursları

Bayanlara yönelik kurslar içinde güzellik ve cilt bakımı, çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, sekreterlik, sigortacılık, parekende satış gibi bölümler öne çıkıyor. İstihdam garantili kurslar her zaman olmuyor ama sıkı takip etmek lazım. Ayrıca önümüzdeki günlerlerde UMEM projesi başlayacak UMEM ( uzmanlaşmış meslek edindirme merkezleri ) sayesinde meslek liseleri iş gücü yetiştirme kursları düzenlenecek, bu kurslara katılan kişilere günlük 15 TL yevmiye sigorta yapılacak kurslar 3 ay ya da 1 yıla kadar uzayabiliyor. Ülkemizde kadınların çalışmadığı alan neredeyse yok gibi sanayiden otomotive hasta bakımından kuaförlüğe kadar geniş bir yelpazede kurslar olacak. Tek yapmanız gereken bu kursları İŞKUR’a kayıt olup takip etmek. İsteyince yapılmayacak şey yoktur diye düşünüyorum. Home office olarak çalışabileceğiniz onlarca iş fırsatı varken, hiçbirşey yapmadan yaşlanmayı beklemek, ülkemiz kadınlarına yakışmıyor. Karşınıza bir fırsat çıkarsa (ki çıkacaktır) mutlaka değerlendirin. Umarım karşınıza güzel fırsatlar çıkar.

Resim: Ortada savaş olmasa da 1942 yılından beri kadınlar için düzenlenen ve kadınlara yönelik kampanyalarda en çok kullanılan posterdir.

gümüş inci

Bu Yazıyı Paylaş
Eğer bu yazıyı beğendiyseniz
yandaki bölümden yazıyı
arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
Yorum Yaz
İsminiz ( Gerekli )
E-Posta ( Gerekli )
Mesajınız

Spam Yorum Denetimi :


forivia

hunca life
 1 Yorum   kez okunmuş
 0 Yorum   kez okunmuş
 13 Yorum   kez okunmuş
 1 Yorum   kez okunmuş
 0 Yorum   kez okunmuş
 1 Yorum   kez okunmuş
 0 Yorum   kez okunmuş
 13 Yorum   kez okunmuş
 1 Yorum   kez okunmuş
 0 Yorum   kez okunmuş
lorems
BAYANLARA İŞ ORGANİZASYONU - EK İŞ | EK GELİR | BAYANLARA UYGUN İŞLER | NETWORK MARKETING

Skype indir Gazete oku

Ekonomi ve İş Dünyası Ekonomi ve İş Dünyası Yandex.Metrica

Destekleyen : İkbalce  Eğitimler : Network Marketing  Network Marketing : Network Marketing
Copyright 2015 - Bu siteden hiç bir yazı yada materyal izinsiz koplayanamaz ve kullanılamaz. Lütfen Telif Hakkı Sayfamızı İnceleyin. Sitemizdeki içerikler DMCA güvencesiyle korunmaktadır.

DMCA.com