internetten-para-kazanin

İnternetten para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği ek iş imkanlarından biri olan anket doldurarak para kazanma işi gerçek mi? Anket doldurarak para kazanılır mı? Anket doldurarak ne kadar para kazanılır? Bu ek gelir imkanı ile ilgili bazı detaylara bu yazıdan ulaşabileceksiniz.

Evde boş vakti olanların tercih ettiği anket doldurarak para kazanma işi önceki yıllarda çok daha popülerdi. Evde para kazanma veya internetten para kazanma seçenekleri gün geçtikçe arttı ve bu da anket doldurarak para kazanma işinin popüleritesini biraz düşürdü.

Bayanlara iş sitemizde bildiğiniz gibi daha önce denenmiş ve gerçekten ödeme alındığını gördüğümüz internetten para kazanma veya ev hanımlarına ek iş fikirlerini yayınlamaktayız. Anket doldurarak para kazanma işi de bu ek iş imkanları arasında en fazla tercih edilen bir iş fikridir. Peki anket doldurarak para kazanma işi gerçek mi?

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

Anket doldurarak para kazanma iş fikri, daha çok akşamları ek iş arayanlar veya evde ek iş arıyorum diyenler için uygun bir ek gelir fikridir. Ancak bu ek iş fikrinden beklentiniz çok yüksek rakamlar olmamalı. Evde oturduğum yerden internette geçirdiğim zamanı kazanca dönüştürmek istiyorum diyenler genellikle anket firmalarına üyelik oluşturur ve mail adreslerine gelen anketleri doldurarak kazanç sağlayabilirler. Anket doldurarak para kazanma ek iş fikri için ilk adımınız güvenli bir anket firması bulmaktır. Biraz detayları anlatalım.

Anketlerin önemi üniversite gibi kurumlarda da pazarlamaya veya bir şirketin kararlarında ne kadar önemli olduğu anlatılır. Hatta ben üniversitedeyken kruvasan reklamı için normal türkçe ile karadeniz şivesi arasındaki etkileşim farklarının ölçülmesi konusunda görev almıştım. Tabi bunlar doğrudan yapılan anketlerdi. İlgili reklamları televizyonda da görmüş olmalısınız. Hatırlayanlarınız vardır. Zaman değiştikçe ve internet imkanları arttıkça eskisine göre firmalar bu işi çok daha az maliyetle, daha kısa sürede, daha yüksek güvenilirlik, daha az sapma payı ile anket firmalarına yaptırmaktalar. Sonuçların çıkarılması, gerçek sonuçlarla sahte sonuçların çıkması SPSS gibi programlarla mümkün olduğu için anket firmalarına büyük iş düşüyor elbette. Ancak firmaların bir ürünü üretip üretmeme kararı bu gibi anketlerden ciddi derecede faydalanılıyor. İnsanların tam olarak neye ihtiyacı var? İnsanların eğitimleri neler? Bu gibi sorular aslında bizim kişisel bilgimizi güvenliği ile alakalı olmayıp tam tersi piyasaya çıkacak bazı malların veya pazarlama sektöründe kullanılacak bir çok detaya da ortaklık yapmış oluyoruz.

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Anket doldurarak para kazanma işinde rakamlara geldiğimizde bahsettiğim gibi anket firmalarının kalitesi burada önem kazanmış oluyor. Bu anketler sayesinde Hyundai’nin elektrikli araba çalışmalarını görmüştüm. Bazen henüz piyasaya çıkmadan konuyla ilgili eğitimleriniz ölçülebiliyor. Elbette bunu yaparken sizin ilgi düzeyleriniz öncelikli olarak ölçülüyor, araştırılan kitleye uygunsanız kabul edilerek ankete ortak oluyorsunuz. Özelleşmiş konuya göre de kazanacağınız tutar değişiklik gösteriyor.

Örneğin napolyon anket firması için nâp adı verilen puanlar kazanıyorsunuz. Bu puanlar kimi zaman 500 kimi zaman 3000 gibi rakamlar olabiliyor. 100.000 nâp = 100₺ şeklinde banka hesabınıza ödeme yapılıyor. Yani burada 1000nâp= 1₺ olarak düşünebilirsiniz. Myiyo anket firmasında ise puan biriktirme durumu söz konusu. 20.000 puan ile ödeme alabiliyorsunuz. Bu rakam 20€’ya tekavül ediyor. Yani bugünün kuru ile yaklaşık 130₺ gibi bir rakam. Bu anket firmasındaki anketleriniz de anket başı 1000 puan yani 1€ (6TLden yüksek) gibi bir rakama gelebileceği gibi bazı kısa anketlerde 100 puan, 500 puan gibi rakamlar da önerebiliyorlar. Sabırlı olun, biraz sonra güvenilir anket firmaları hangileri sorusuna da cevap bulacaksınız.

Anket doldurarak para kazanma ek iş fikrinde kazanç bununla da sınırlı değil elbette. Sisteme arkadaş davet ettiğinizde anket firmasının kitlesi büyüdüğü için size ekstra puan verecekler. Tabi paraya dönüştürülebilir puanlardan bahsediyorum. Örneğin myiyo firması arkadaş daveti için 500puan öneriyor. Elbette sahte kayıtların olmaması için bu kişilerin anket doldurmaları da gerekiyor. Arkadaş davetinden de ciddi derecede kazanç sağlamanız mümkün.

Anket Doldurarak Para Kazanma İşinde Ödeme Kanıtları

Anket doldurarak para kazandıran siteler ödeme yapıyor mu diye soruyorsanız cevabımız EVET! Ancak burada önemli olan hangi siteleri tercih ettiğiniz. Kendisine her anket firmasıyım diyen site doğru olmayabilir. Bu yüzden referanslı anket firmalarımızı tercih etmenizi öneriyoruz. Zaman içerisinde web sitemiz bayanlara iş içerisinde farklı denediğimiz anket firmaları hakkında detaylı yazılar da paylaşacağız.

Anket firmaları ile sizde internetten para kazanabileceksiniz. Hem bu içeriğe destek hem de ücretsiz bir şekilde anket firmalarına üye olarak hemen kazanmaya başlamak için aşağıdaki önerdiğimiz anket firmalarını inceleyebilirsiniz.

Para Kazandıran Anket Siteleri

Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız öncelikle para kazandıran anket siteleri hangileridir öğrenmeniz gerekiyor. İnternette uzunca bir araştırma veya deneme yanılma yapmanız yerine sizler için güvenilir anket firmaları hangileridir konusunu bu alt başlık altında topladık. Elbette şu an deneme yaptığımız bazı anket firmaları da bulunmakta. Ancak o anket firmalarından ödeme aldıktan sonra yani güvenilirliğini ölçtükten sonra sizlerle paylaşma kararındayız. Bu arada dilerseniz siz de kullandığınız anket firmalarındaki referans linklerinizi aşağıdaki yorum alanından bize bildirebilirsiniz.

1 – Myiyo ile Anket Doldurarak Para Kazan

Myiyo sitesi en fazla önerdiğimiz anket firmasıdır. Çünkü puanların karşılık değerleri euro üzerinden olduğu için en çok kazandıran anket sitesi olma özelliğini de taşımaktadır. Yukarda bahsettiğimiz gibi daha önceden daha sık şekilde kullanırdık ve defalarca da ödeme almışlığımız var. Hatta Türkiye’de paypal kapatıldıktan sonra banka hesabına ödeme yapıp yapmadıklarını da kontrol ettik ve sorunsuz bir şekilde ödemelerimizi aldık. Bu yüzden ilk olarak bu firmayı sizlere öneriyoruz. Ücretsiz üye olup hemen kazanmaya başlamak için BURAYI tıklayabilirsiniz.

2- Napolyon ile Anket Doldurarak İnternetten Para Kazan

Napolyon anket firması bir Hitay kuruluşu olma özelliği ile yıllardır kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış anket doldurarak para kazanabileceğiniz firmadır. Bu firmadan daha önce defalarca ödem almamızın yanı sıra farklı hayır kurumlarına bağışlar da yapabilirsiniz. Bununla da sınırlı değil. Napolyon firmasında kazanmış olduğunuz nâp rakamlarınızı, yani puanlarınızı farklı sitelerde indirim çeki olarak da kullanabiliyorsunuz. Bence myiyo firmasına üye olduktan sonra bu anket firmasına da zaman kaybetmeden üyelik bilgilerinizi girerek ilk anketlerinizi hemen doldurun. Zaten ilk üye olduğunuzda hatta günlük olarak siteye giriş yaptığınızda bile kazanç sağlamaya başlıyorsunuz. Böylece kısa sürede ilk ödemelerinizi alabileceksiniz. Ücretsiz üye olmak için BURAYA tıklayın.

3- Toluna ile Anket Doldurarak İnternetten Kazanç Sağlayın

Toluna en büyük ve en kaliteli anket firmalarından biridir. Bir çok büyük marka da bu firma ile işbirliği yapmaktadır. Toluna firması internette kaliteli anket firmaları arasında mutlaka adını duyacağınız ve oldukça sık anket gönderen bir firma özelliği taşımaktadır. Özellikle eğlence için veya boş vaktinizi değerlendirmek için anket firmaları arıyorsanız toluna tam size göre. Çünkü indirim çekleri, para kazanma gibi unsurlar dışında çekilişlere de katılabiliyorsunuz. Aynı zamanda kendi anketlerinizi de yayınlama şansınız var. Ücretsiz üye olmak için BURAYA tıklayın, toluna ile hemen kazanmaya başlayın.

Şimdilik bu kadar yeterli diye düşünüyorum. Elbette benderimki gibi gfk gibi daha bir çok anket firması bulunmakta. Ancak başta ilk 3 anket firmasına odaklanmanız bu işi eğlenerek de yapmanızı sağlayacağından sıkılmamanız ve güvenilir şekilde kazanç sağlamanız açısından bu yazıda önerdiğimiz 3 tanesini belirttik. Dilerseniz daha fazlası için web sitemiz bayanlara iş içerisinde farklı makalelerimizi de okuyabilirsiniz.

internetten-para-kazanin

Para Kazandıran Anketler

Sadece üyelik yetmiyor. Önceliğimiz para kazandıran anketlere ulaşmak. Peki binlerce hatta milyonlarca kullanıcı arasından nasıl siz seçileceksiniz. Daha fazla para kazandıran anket nasıl alınır?

Daha önce de söylediğim gibi anket işi ciddi bir iştir ve merak etmeyin rastgele doldururur 5 dakikada hallederim canım diyenleri tespit edebiliyorlar. Böyle davranan, gerçek bilgi vermeyen kişileri de tespit ettiklerinde anket göndermeyi azaltabilecekleri gibi, anketlere önemle cevap verenlere çok daha sık anket göndermekteler. Yazılımları buna müsait olmasa zaten devasa firmalar birlikte çalışalım demezlerdi. Kimi zaman milyon dolarlık yatırımlarda anketlerden çıkan sonuçlar ciddi pay alabiliyor. Bu yüzden anket sayısı, gönderilen anketlerin değeri de kişiden kişiye değişiklik gösteriyor.

İlk olarak üye olduğunuzda sizinle ilgili bazı bilgileri almak isteyeceklerdir. Bu ilk ankettir ve anket firmasının kendisi tarafından yapılır. Bu anket ile sizin doğru kitlede olup olmadığınız kontrol edilir. Böylece farklı firmalar anket başvurusunda bulunduğunda hangi grupta yer alıyorsanız ona göre anket gönderimi yapılacaktır. Örneğin arabalarla ilgisi olmayan birine araba anketi göndermek ne kadar doğrudur?  Ya da bir ilaç firması öncelikle anket yapacağı ilaca ait çevresinde veya kendinde rahatsızlığı bulunan, özetle bu konuyla ilgilenen kişilere öncelik verecektir. Ancak yanlış bilgi de vermeyin. Yahu ne kadar da dolu bir insan ne ararsan var da demeyeceklerini tahmin edersiniz. Fake profiller de kolay bir şekilde tespit edilebilir. Bu yüzden ilk profil anketlerinizde dürüst olun, bir değişiklik olduğunda profil anketlerinizi güncellemeyi unutmayın.

Profil anketlerinizi doğru bir şekilde doldurmanız ardından teyit için küçük anketler gönderilmeye başlanacak. Bu anketler bir kişi ne kadar sürede doldurabilir ortalamasına sahip olduğu için rastgele cevaplar vermek yerine gerçekten okuyarak doldurun. Bunun dışında ilgi alanınıza yazdığınız ancak ilgi alanınızda olmayan konular da tespit edilecektir. Televizyon izlemiyorsunuz ama televizyon dizileri ile ilgili bir anket aldınız diyelim. Vereceğiniz cevaplar biraz gerçekten uzak olacağı için bu ilgi alanı seçilmiş olduğu halde ilerleyen zamanlarda daha düşük sayıda anket almanıza neden olabilir. Bu yüzden özellikle ilk anketlerinizi doldururken biraz daha özenli olursanız daha yüksek tutarda kazanç sağlayabileceğiniz anketleri almaya başlayacaksınız.

Siz de anket doldurarak para kazanmak ek iş fikrimizden faydalandıysanız aşağıdaki yorum alanına kendi referans linklerinizi ekleyebilirsiniz. Bayanlara iş sitemizde bir süre sonra yorumlarınız değerlendirilerek diğer kullanıcıların da faydalanabilmesi için onaya açılacaktır.

Herkese bayanlara iş organizasyonu olarak bol kazançlar diliyoruz.

 

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir