Anasayfa » Ek İş Haberleri » İnternetten İş İlanları
İnternetten İş İlanları

İnternetten İş İlanları

İnternetten para kazanma günümüzde tercih edilen ek iş fikirlerinin en mantıklı olanı. İnternet iş ilanları günümüzde popülerliğini sürdürürken, gün geçtikçe internetten iş ilanları da sayısını giderek arttırmakta. Eskiden internetten ne iş yapabilirim gibi bir soru varken şimdi internet iş imkanlarını kendimiz seçer olduk. Elbette bir çok ek iş fırsatı sunduk. Ancak internet iş ilanlarının farkı, bu işleri dilediğiniz zamanlarda yapmanız, dolayısı ile zaten çalışıyor olsanız bile bu işleri dilediğiniz zaman yaparak ek gelir elde edebileceksiniz.

Peki bu kadar popüler durumda olan internet iş ilanları neler?

internet iş ilanları1- Anket doldurarak para kazanma

Anket doldurarak para kazanmak uzun süredir bir çok kişi tarafından ek iş olarak yapılmaktadır. Anket firmalarına kaydolduğunuzda mailinize bazı anketler gelir. Doğru yada yanlış cevap yoktur. Bu yüzden oldukça kolay ve çoğu zaman da eğlencelidir. Mailinize gelen anket linkine tıklayıp doldurduğunuz anda anket sayfanıza para yansır. Her anket elbette farklı ücretlerdedir. Başlangıç olarak daha ucuz anketler gelecek, zaman geçtikçe anket başı ücretleriniz de artacaktır. Benim önerim mümkün olduğunca fazla anket firmasına üye olmanız ancak deneme için bir anket firmasının üyelik linkini vereceğim. Böylece ücretsiz olarak bu işi denemiş olacaksınız. Hemen altında da anket firmalarının listesini bulabileceğiniz e-kitap linkini vereceğim.

NAPOLYON ANKET FİRMASINA ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

ANKET FİRMALARININ LİSTESİNE VE ANKET TEKNİKLERİNE ULAŞABİLECEĞİNİZ E-KİTAP SATIN ALMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

 

2- Ağ Pazarlama İşi

Ağ pazarlama işi internet iş ilanlarının en çok kazandıranıdır. Bu işe ücretsiz olarak başlamanızın yanı sıra çok ciddi gelirler elde etme imkanınız da bulunmaktadır. Genel olarak 2 şekilde para kazanılır.

Ürün satışı yaparak para kazanmak isteyenler için adreslerine gönderilecek olan katalogdaki ürünlerin satışını çevrelerine yaptıklarında ortalama %30 kar elde etmiş olurlar. Yani bir mağaza sahibi gibi sistemin ürünlerini satabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının tercih edip ciddi gelirler elde ettiği bu işi dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Devam zorunluluğu da yoktur, aylık zorunlu kota da. Bu yüzden risk taşımamaktadır.

Ürün satışı yapmadan kazanmak isteyenler için ise ekip kurma hakkı vardır. Siz satış yapmasanız bile ülkemizde bu işten satış yaparak bir çok kişi var. Bu kişileri çevrenizden de bulabileceğiniz gibi interneti kullanarak da bu kişileri üye yapabilirsiniz. Sonra bu kişiler satış yaptıkça sistem size prim yansıtacaktır. Hatta sadece üyelerinizden değil, üyelerinizin üyelerinden ve hatta onların üyelerinden bile kazanacağınız için çok yüksek gelirler elde edebileceksiniz. Bizzat çalıştığım 3 ağ pazarlama firması hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz.

FORİVİA HAKKINDA BİLGİ İÇİN BURAYI TIKLAYIN

MODELLİFE HAKKINDA BİLGİ İÇİN BURAYI TIKLAYIN

ERSAĞ HAKKINDA BİLGİ İÇİN BURAYI TIKLAYIN

 

3- Makale Yazarak Para Kazanma

Web sitelerine yazı yazarak para kazanmak isteyenler için bu ek iş imkanı uzun süredir ilgi çeken internet iş ilanlarındandır. Diğer internet iş ilanlarından farkı yazarlık yeteneğine sahip olanların başvuruyor olması. Örneğin bir web sitesi kozmetik alanında makaleler istiyorsa kozmetikle ilgilenen kişiler o ilana başvuru yaparak makale başı ücret alır. Makale yazarak para kazanabileceğiniz bir internet iş ilanı örneğine BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

 

4- Affiliate Marketing

Satış ortaklığı sistemi denilen bu iş, düzenli bir çalışma ile çok ciddi gelirler elde etmenizi sağlamaktadır. İster bir web siteniz olsun, ister olmasın bu iş ile ciddi paralar kazanabilirsiniz. Ülkemizde bu iş ile para kazanan bir çok kişi bulunmaktadır. Ancak bu işi öncelikle öğrenmeniz gerekir. Telaşa gerek yok, öğrenmenizin çok kolay bir yolu var. BURAYI TIKLAYIN VE BU İŞİ ÖĞRENEBİLECEĞİNİZ ELEKTRONİK KİTE HEMEN ULAŞIN

 

5- Video Yükleyerek Para Kazanma

İster bilgilerinizi tecrübelerinizi anlatın, ister gezip gördüğünüz yerleri çekin, ister kendiniz hakkında bir tür video günlük oluşturun, ister görsellerle video slaytlar hazırlayın. YouTube artık para kazandırıyor. Youtube’dan video yükleyerek para kazanabilmeniz için elbette bazı püf noktarı biliyor olmanız gerekiyor. Bu püf noktalara nerden mi ulaşacaksınız. BURAYI TIKLAYIN VE VİDEO YÜKLEYEREK PARA KAZANMAYI ÖĞRENİN

 

İnternetten iş ilanları elbette arttırılabilir ancak benim en kazançlı gördüğüm internet iş ilanları bunlar. Dilediğinizi seçin, hemen kazanmaya başlayın.

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Bir yorum

 1. Arkadaşlar Merhabalar..
  Bazen bir yazı hayatınızı değiştirebilir. İşte şu an o yazıyı okuyorsunuz.

  Bir firma düşünün Dünyadaki bir çok insan Evinden yarı zamanlı yada tam zamanlı olarak çalışıyor ve emeklerinin karşılığını kat ve kat fazlası ile alıyor…
  LR dünyası işte tam böyle bir oluşumdur. Siz başlangıçta herhangi bir şey taahhüt etmezsiniz. Para yatırmazsınız. Dilediğiniz an çıkabilirsiniz. Yıllık herhangi bir ücret ödemezsiniz. Aylık herhangi bir kota olmadan Sattığınız ürünlerden %40 para kazanırsınız. Kısaası Taş atıp kolunuz yorulmaz. 😉

  Kendini ispat etmiş bir çok ürünü ile günlük verimli olarak 4 saat çalışma ile geri kalan 20 saatte size sadece Kazandığınız paraların nasıl harcayacağınızı düşünmek düşecektir.

  Şaka yapmıyoruz. Şaka olsaydı eğer dünyada 32 ülkede 1000 çalışanı ve 300 000 iş ortağı olması düşünülemezdi. Bu hergün karşınıza çıkan network işleri gibi değildir.

  Sizi sattığınız ürünün karı ile iş ortaklığına davet ediyoruz. Kafanızda hala soru işaretleri mi var.. Bizimle irtibata geçebilirsiniz.. Saygilar Eymenilay 🙂

  http://www.facebook.com/eymennilay

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :