İnternetten para kazanmanın bir yolunun da internetten alışveriş yapmak olduğunu biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız internetten yaptığınız alışverişler ve referanslarınız size para kazandıracak. Bu yöntemi bizzat denedik ve gerçekliğini onayladık. Ayrıca sadece kazancı değil, biriken paranın banka hesaplarımıza defalarca kez yattığını da teyit ettik…

  • BİNLERCE MARKADAN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ
  • YÜZLERCE İNTERNET MAĞAZASINDAN PRİM KAZANMA FIRSATI
  • ARKADAŞ DAVETİ BAŞINA 10TL KAZANÇ
  • SİTEMİZ REFERANSI İLE ÜCRETSİZ ÜYE OLDUĞUNUZ ANDA 10TL KAZANÇ

TÜM BUNLARA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ MAKALEYİ OKUMANIZ YETERLİ!

Artıway sistemi, zaten hepimizin yapmış olduğu internet alışverişlerinizi hem indirim kuponları ile, hem prim kazançları ile çok daha kazançlı ve eğlenceli hale getiriyor. Bir çok internet mağazasından alışveriş yaparsınız ancak bu size para kazandırmaz. Bunun yanı sıra kullandığınız internet mağazasını arkadaşlarınıza tavsiye edersiniz, bu da size kazandırmaz. Bonusbay ile tüm bu çalışmalarınız size para kazandıracak. Üstelik üyelik ücretsiz ve bizim referansımızla üye olduğunuz anda şimdiden 10TL kazanmış olacaksınız. Şimdi öncelikle hangi mağazaların bulunduğuna ve bu işin ne kadar kazançlı olabileceğine bakalım…

Bonusbay (artiway)  sisteminde şu an 326 mağaza ve 1031 marka bulunmaktadır. Bu da demek oluyorki sizin zaten sürekli kullandığınız internet mağazanız çok büyük ihtimalle zaten bu sistem içerisinde mevcut. Tek yapmanız gereken alışveriş yaparken sisteme giriş yapıp, sistemdeki mağaza linkine tıklayarak alışverişinize başlamanız. Aşağıda bazı çok kullanılan mağazaları göreceksiniz.

Bu mağazalar elbette sadece indirim yada extra prim vermeyecek. Bunun çok daha üstü var. Örneğin arkadaşlarınıza önerdiğinizde 10TL kazanacaksınız!

Bonusbay sisteminde arkadaş tavsiyesi size gerçekten ciddi para kazandırabilir. Sitemin size sunmuş olduğu referans linkini facebookta paylaştığınızda her üye olan arkadaşınızdan 10TL kazanacaksınız.

Arkadaş tavsiye sistemi ile kazandığım paraları nasıl alacağım?

Elbette kaydetmiş olduğunuz kişiler gerçek mi, yoksa değil mi sorusu için bonusbaydan kaydettiğiniz arkadaşınız için kazanacağınız 10TL’nin hesabınıza yüklenmesi için o arkadaşınızın ister arkadaş daveti ile isterse de alışverişten kazandığı primler ile 30TL’lik ödeme alma limitine ulaşmış olması gerekir. Yani sahte kayıtların bu şekilde önüne geçilir, sizin gibi bu işi yapmak isteyen her arkadaşınızdan 10TL kazanırsınız.  Özellikle yüksek kazanç gerçekleştirenlerin bir sırrı olan facebook gruplarında link dağıtma işlemi gerçekleştirdiğinizde yüzlerce üye bularak binlerce TL kazanabilirsiniz.

 

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLA!

(NOT: Yukardaki link üye olduğunuz anda 10TL hesabınıza yüklenecek olan referanslı linkimizdir.)

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir