Hayal gücünüzle beyninizi birleştirin. Üzerine birde el becerilerinizi eklerseniz ne ala. Ellerinizle bütçenize katkı sağlayacak ürünler elde edebilirsiniz.
Evinizde yapabileceğiniz seyler düşünün. Maliyeti az olacak aynı zamanda size para kazandıracak. Eskiler her derdi “Sakla Samanı Gelir Zamanı” gereksiz görülen, bu işe yaramaz dediğiniz şeylerden çok da güzel ilgi çekici şeyler elde edebilirsiniz. Örneğin; eski kıyafetler küçük geliyor , artık eskidi vs. gibi nedenlerle atmaktayız. Hayal gücünüzü kullanarak muhteşem şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Yada eski ev eşyaları biblolar, ev süsleri, tabak gibi şeyleri değerlendirmeye bakın. Değerlendirin hem maliyeti az olur hemde kazanç sağlarsınız. Ek iş arayıp helak olmanıza gerek yok eğer ev hanımı iseniz. Yada becerikliyseniz ilgi alanınızsa durmayın. En ufak gereksiz görüdğünüzkavanoz yada pet şişeden bile harika ürünler elde ediliyor. Herşey sizin hayal gücünüzde gizli. İnsan beyninden öğlesine harika eserler çıkıyor ki. Değerlendirmeye bakın elinize geçen eski eşyaları. Eskilerimiz nasılda değer verirlermiş değer bilirlermiş daha doğrusu yokluktan. O şeyin nasıl da zor kazanılıp elde edinildiğini bildiklerinden kolay kolay atamazlarmış. Biraz bizlerde onlar gibi olup her şeyi atmalayalım. Bakalım neler çıkarabiliyoruz ortaya. O eski değer görmeyen eşyalarımız, kıyafetlerimiz ne işe yarıyormuş bir de biz bakalım. Bir pet şişeden şaheser yaratan becerikli insanlarımız var. Şahit olmuşumdur. Biraz kesip biçerek, biraz boncukla birazda kumaşla bakında neler çıkıyor ortaya. Şimdi sıra sizde.Düşünün hayal gücünüzü ortaya koyun neler ortaya çıkarabilirsiniz bir de siz bakın. Ellerinizle zamanınızı ve evdeki değer görmeyen eşyalarınızı değerlendirerek kendi işinizi kendiniz nasılda yaratıyorsunuz bir bakın. Ek iş mi alın size maliyetsiz en güzel para kazanma yolu. Daha ne olsun ki. Kendiniz düşünüp, kendinizin tasarlayıp yöneterek üstesinden gelebileceğiniz bir ek iş yada işiniz. Kazanç sağlamak değil mi asıl amaçta zaten.İşte buyurun sonra da güzel mi güzel şekillerde sergileyin eserinizi ve kazanın. Bu sayede hem kendinizi ve el becerilerinizi geliştirin hemde aile bütçenize katkı sağlayın.
Herşey sizde ve hayal gücünüzde bitiyor. Hadi o güzel eller güzel eserler çıkarmaya. Kolay gelsin.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir