En Yeni Ek İşler
Anasayfa » Ek İş Haberleri » Hafta Sonu Ek İş

Hafta Sonu Ek İş

Hafta Sonu Ek İş

Hafta içi çalışmalarınızdan sonra arta kalan zamanınız da daha çok çalışmak için ve bundan da bir gelir almak istiyorsanız ek iş yapabilirsiniz. Eğer devlet kademesinde çalışıyorsanız ek iş olarak bazı yerlerde çalışamazsınız ancak bazı işler hariç. Evinizde bilgisayar ve internet var ise internet üzerinden para kazanabilirsiniz ve bunun birçok yolu bulunmaktadır.

Yapılabilecek Ek İşler

Youtube: Eğer kendinize zaman ayırabilirseniz bir Youtube kanalı açın. Sevdiğiniz bir konuyu seçebilir ve bu Seçtiğiniz konu ile ilgili videolar yapıp paylaşabilirsiniz. Bu sayede siz hafta içi işteyken bile videonuz izlenir ve para kazanabilirsiniz.

Satış siteleri: Ticaret yapmakta çok iyi iseniz aldığınız bazı ürünleri ya da evde kendiniz yaptınız bir ürünü satış sitelerinden satışa koyabilir ve oradan bir gelir sağlayabilirsiniz.

Blog ve sayfa açmak: Kendinize bir blog ya da sayfa açın orada yazı yazıp paylaşın. Siteniz ne kadar çok tıklanırsa reklam verenlerin o kadar çok ilgisini çeker sonra sitenizde reklam verip oradan da bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Ek iş ilanı veren siteler: Eğer hafta sonu bir yerlerde çalışmak istiyorsanız part time iş imkanları mevcuttur.

Anket doldurma siteleri: İnternet üzerinden para kazanmanın bir yolu da anket doldurarak para kazanma. Size gelen anketleri doğru bir şekilde doldurarak ek gelir kazanabilirsiniz.

Müzik dinleme ile para kazanma: Bazı sitelerde müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Dinlediğiniz müziğe yorum yapıp oy veriyorsunuz ve site de size para veriyor.

Yazı yazarak para kazanma: Eğer bilginize ve yazınıza güveniyorsanız bu tam size göre hafta sonu ek iş fırsatı. Sizlerden istenen konuları yazarak insanlara bilgi ve hizmet yardımı yapabilirsiniz. Bu sayede hem para kazanabilir hem de bilgilerinizi geliştirebilirsiniz.

Sosyal medya hesapları: Çok takip edilen bir sosyal medya hesabına sahipseniz buradan da ek gelir alabilirsiniz. Nasıl olacak diye sorarsanız reklam vermek isteyen bazı kişiler sizinle iletişime geçebilir ve bu sayede reklamlarla ek gelir kazanabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :