evde paketleme işi

Evlere Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar için ilgi gören bir ek iş imkanıyla daha sizlerleyiz.Evde çalışmak isteyen bayanlar için evde paketleme işi son zamanlarda ilgi gördü. Bayanlar genellikle vakitleri olmadığından evde çalışmayı tercih ediyorlar. İş böyle olunca da biz bayanlarais.org olarak bayanlara ek iş imkanları sunmaya devam ediyoruz. Şimdi işimizi biraz daha detaylı şekilde inceleyelim…

 

Evde paketleme işi farklı kollardan yapılabilir. Özellikle hazırda ekibi olanlar (bize böyle başvuru çok fazla geliyor) bu işi gayet güzel yapabilirler. Peki paketleme işi nedir?
Bayanlara ek iş desteği sunan bazı firmalar, kına paketleme ve nikah şekeri paketleme tarzi işleri için farklı bir departman oluşturmazlar. Özellikle bu konuda ev hanımlarına ek iş imkanı sağlamak amacıyla bayanlara iş organizasyonu gibi siteleri gezerler. Çoğu zaman da kendilerine direkt gelen başvurularla ilgilenirler. Bu işler yoğun olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehirde yapılmaktaydı. Ancak artık Türkiye’nin hemen hemen her yerinde paketleme işi veren firmalar bulunmakta.

 

Eğer ilinizde paketleme işi veren bir firma bilmiyorsanız aşağıya ilinizle birlikte yorum yazarak bu türden firmaların dikkatini çekebilirsiniz. En az 1 iletişim bilgisi de yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Evde paketleme işi, kına paketleme başta olmak üzere nikah şekeri paketleme de yoğun olarak yapılmakta. Hem kolay, hem de fazla vakit almayan bu işten siz de para kazanabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

evde paketleme işi

Bize gelen bir mailde bu türden işler yapan bir ev hanımının görüşünü de belirtmeden geçmek istemiyorum. Evde benzer bir ek iş yapan (hatta ailece bu işi yapıyorlarmış) bir ev hanımı, ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar emeklerinin tam karşılığını alamadıklarını düşündüğünü belirtti mailinde. Bununla birlikte aldıkları ücretin gülünç olduğunu da ekledi. Ben de kendisine önerdiğim ek iş imkanı yazımızı size de önermeden geçmeyeyim…

Burayı tıklayarak, bizim en çok önerdiğimiz ek iş yazımıza geçebilirsiniz. Bize göre verdiğiniz emek ile aldığınız ücret doğru orantılı olmalı. Emeklerinizin boşa gitmesini istemiyorsanız anket doldurma, paketleme, kalem, mandal v.s. gibi işler yerine Network Marketing işini tercih etmelisiniz. Özellikle ücretsiz üyelik fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Herkese iyi çalışmalar, bol kazançlar diliyoruz…

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir