En Yeni Ek İşler
Anasayfa » Ek İş Haberleri » Evde Tespih, Boncuk İşi

Evde Tespih, Boncuk İşi

Evde tespih, boncuk işi

Evde iş yaparak para gelir elde etmek isteyen kadınların yapabileceği işlerden biri de boncuk işi. Firmalar, makinelerin yapamadığı, el işi ve ustalık isteyen boncuk işlerini ev hanımlarına vererek ev hanımlarına ek gelir kapısı açıyor. Sezona göre değişen bu işte firmalar kısa süreliğine işçi almak yerine ev kadınlarına bu işi sipariş veriyor.

Oldukça eğlenceli, keyifli ve rahatlacı bir iş olan boncuk işinde yaptığınız iş boncukları dizmek oluyor. Evde boncuk işiyle evinize ek gelir elde etme imkanına ulaşıyorsunuz. Aylık ortalama 400-600 lira civarında bir gelir elde etme potansiyelinizin olduğu bu işin  kazancı hazırlamış olduğunu ürünün zorluğuna ve harcadığınız zamana göre değişiyor.

Evde boncuk hazırlama işinizden memnun kalan firmalar sizinle daha kapsamlı anlaşmalar yapar ve ürettiğiniz boncuk sayısı artarsa kazancınız aylık 1.000 TL’yi bile bulabiliyor.

Evde boncuk dizme işi aynı zamanda evde tesbih dizme işine dahil oluyor. Firmaların çeşitli renk ve boyutlarda size verdikleri boncukları diziyorsunuz ve ortay güzel bir ürün çıkarıyorsunuz. Bu işte en önemli şey tabii ki evde boncuk hazırlama işini talep eden firmaların istediği ürün kalitesini ve ürün sayısını karşılayabilmek.

Evde boncuk hazırlama işini daha da büyütmek için birkaç firmayla birden çalışabilir, yanınızda başka ev hanımlarını da çalıştırabilir zamanla evinizi küçük bir atölyeye dönüştürebilirsiniz.

Mutlaka bir firmayla çalışmak zorunda değilsiniz. Bu boncukları kendiniz satın alabilirsiniz ve istediğiniz modelde bir takıyı veya bir tespihi bağlantıya geçebileceğiniz bir dükkana satabilirsiniz.

6 yorum

  1. bende evde is ypmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.. daricada oturuyorum

  2. bende ek gelir kazanmak istiyorum her türlü evde yapılacak işe hazırım

  3. suan issizim isten cıkarıldım ve basvurdugum hıcbr ısyeri kontak kurmadı evde bos bos oturuyorum istanbul kavacıkta ikametgah ediyorum . calısmak istiyorum

  4. Ek gelire ihtiyacım var ailecek yaparız gelirim ev geçindirmek için yeterli değil ek gelir lazım bu yüzden bu siteye başvuruyorum cevap bekliyorum acil!

  5. Her turlu tesbih boncuk islerinden anlarim

  6. Yaptiğimiz işlerin resimlerini nereye yüklüyoruz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :