Anasayfa » Ek İş Haberleri » Evde Terzilik ile Ek İş İmkanı

Evde Terzilik ile Ek İş İmkanı

evde terzilik ek iş imkanıTerzilik işlerinde iyiyseniz sizlerde ek iş yaparak kazanç elde edebilir ve para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken evde ek iş yapmak için gerekli yerlere başvuruda bulunmak ve iş alımını yapmaktır. Böylece sizde evde boş zamanlarınızda evde çalışarak gelir elde edebilir kazancınıza ek kazanç ekleyebilirsiniz. Evde aile bütçesine katkıda bulunmanın en güzel yollarından biri de evde terzilik yapmaktır.

Evde terzilik işinde sizi gerekli olan tüm malzemeyi işi aldığınız firma tarafından temin edilmektedir. Böylece hammadde sıkıntısı çekmemektesiniz. Sizlerin tek yapması gereken şey üretici firmanın size vermiş olduğu numuneye bakarak üretim yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Aynı zamanda yeni evlenme arefesinde olan genç kızlar için de çeyizler hazırlayarak bu şekilde ek kazanç elde etmeniz mümkün.

Evden terzilik işinde ne kadar çok üretim yaparsanız o kadar çok kazanç elde edersiniz.

Evden yapılan bu tip ek işlerde genellik ödeme iş teslimatında nakit veya istenile banka hesabına havale olarak yapılmaktadır.Ek işlerde önemli olan nokta işin teslimat süresidir. Örneğin kişisel bir sipariş aldınız. Bir genç kızın düğünü için kurdele nakışı bohça, kasnak işi bohça veya kasnak işi salon takımı hazırlıyorsunuz diyelim… Siz bu siparişinizi zamanında teslim etmezseniz alan kişi için hiçbir anlam ifade etmez ve sonraki iş alımlarınızda sıkıntılar yaşarsınız. Ancak işinizi hızlı yapar ve en önemlisi de özenli yaparsanız, o kişi sizi başka evlenecek arkadaşlarına tavsiye edece, ve tanımadığınız birçok müşteriye de ulaşmış olacaksınız.

Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar için evde iş imkanlarını tanıtmaya devam ediyoruz. Sitemizdeki diğer makaleleri okuyabilir, yada www.facebook.com/bayanlaraisorg facebook sayfamızı beğenerek güncel iş ilanı duyurularından haberdar olabilirsiniz.

Tüm bayanlara bol kazançlar diliyorum.

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :