Eve ek iş yapmak birçok kişi için neredeyse bir kural haline gelmiş durumda. Bundan dolayı özellikle de ev hanımları açısından oldukça kazançlı evde yapılan iş imkânlar mevcuttur. Bu işler sayesinde oldukça yüksek oranlarda ücretler elde edebilirsiniz. Bunlardan sadece bir tanesi olan ve ev hanımları açısından en kazançlı olanı hangisidir? dendiğinde, temiz ve yapımı kolay olan evde silgi paketleme işi ilk akla gelen seçenek oluyor.

Yapımı Kolaydır?

Yapımı oldukça kolay olan silgiler verilen belirli boyutlarda olan jelatin poşetlere geçirilerek yapıştırılır. Hızlı bir şekilde paketleme işlemi yapılabilen bu silgilerin ortalama boyutu da küçük olmasından kaynaklı olarak hızlı bir şekilde jelatin paket içerisine geçirilebiliyor. Bu şekilde yapılan silgilerin koku sorunu da bulunmamasından dolayı ek olarak kolaylık sağlıyor.

Eviniz Kirlenmeden Para Kazanırsınız!

Kirlilik nedeni olan evde işler genel olarak ev hanımları ve ek olarak ücret kazanmak isteyenler için seçenek dâhilinde bile değildirler. Bundan kaynaklı olarak evde silgi paketleme işlemi en kolay ve en temiz işler arasında yer almasından dolayı oldukça çok tercih ediliyor. Özellikle de herhangi bir kir ya da dökülen tozların olmaması evde yapılmasını olanaklı hale getiriyor. Ayrıca silgilerin kokuları da oldukça hoş olmasından dolayı rahatsızlık vermiyor.

Ücret Yapılanması Nasıldır?

Ücret bakımından birçok silgi paketleme işi yapan kişiler neredeyse tam gün çalışan biri gibi ücret alıyor. Bu ücretler doğal olarak işin yapımı sonrasında işverenin yaptığı tek tek sayım işlemi sonrasında çıkarılıyor. Silgiler tek tek sayılarak fiyatlandırma işlemine tabii tutuluyor. Yani ne kadar çok yapılırsa o kadar çok kazanma fırsatı sunuyor. Kolay yapılıyor olması çok yapılmasını kolaylaştırıyor.

One thought on “Evde Silgi Paketleme İşi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir