reçel yaparak para kazanma

EVDE REÇEL YAPARAK PARA KAZANIN

Yazın hazırlamış olduğunuz reçelleri kışın eşiniz, çocuklarınız ve misafirleriniz afiyetle yiyor mu? Reçel yapma konusunda ekstra bir yeteneğe sahip olduğunuzu söylüyorlar mı? Hemen her şeyin reçelini yapabileceğinizi iddia ediyor musunuz? O zaman tam size göre bir iş önerimiz var; Evde Reçel yaparak satmak.

Hangi reçel tutar

Üreteceğiniz reçel piyasada satılan hazır reçellerden daha doğal, daha naturel ve daha kaliteli olacaktır. Bu yüzden sizin satışa sunacağınız reçellere daha yüksek bir fiyat etiketi koymanızı tavsiye ederiz. Üreteceğiniz reçelin size fiyat ve zaman olarak neye mal olacağını iyi hesaplamanız gerekiyor. Bütün bu hesapları yaptıktan sonra kısa bir araştırma yaparak yapacağınız reçelin özel olmasını sağlayın. Bu hem sizin el emeğiniz hem de ortaya koyacağınız reçel çeşidi olacaktır. Marketlerde bulunan klasik reçeller yerine kestane, kızılcık, armut, patlıcan gibi reçel çeşitlerine yönelmeniz sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Evde ürettiğim reçeli nasıl satarım?

Reçel yapmak kolay bir iş gibi gelse de pazarlama size biraz zor gelebilir. Bunun için öncelikle mahallenizdeki esnaftan bu konuda destek alabilirsiniz. Bir aktar, bir bakkal, doğal ürünler satan bir dükkan sizin ürünlerinizi satmak için yardımcı olabilir. Eğer üretiminiz yeterince yüksekse bu bahsettiğimiz dükkanların talebini de yerine getirdiyseniz bundan sonra internete göz atmanız gerekir. Sizin ürettiğiniz reçeli satacak sitelerle birlikte, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya araçları üzerinden de pazarlamanızı yapabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki yorum bölümüne evde reçel yaptığınızı yazarak toplu reçel işi verenlere duyurunuzu oluşturabilirsiniz….

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir