Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar için ilgi gören bir ek iş imkanıyla daha sizlerleyiz. Evde çalışmak isteyen bayanlar için evde paketleme işi son zamanlarda ilgi gördü. Bayanlar genellikle vakitleri olmadığından evde çalışmayı tercih ediyorlar. İş böyle olunca da biz bayanlarais.org olarak bayanlara ek iş imkanları sunmaya devam ediyoruz. Şimdi işimizi biraz daha detaylı şekilde inceleyelim…

Evde paketleme işi farklı kollardan yapılabilir. Özellikle hazırda ekibi olanlar (bize böyle başvuru çok fazla geliyor) bu işi gayet güzel yapabilirler. Peki paketleme işi nedir?
Bayanlara ek iş desteği sunan bazı firmalar, kına paketleme ve nikah şekeri paketleme tarzı işleri için farklı bir departman oluşturmazlar. Özellikle bu konuda ev hanımlarına ek iş imkanı sağlamak amacıyla bayanlara iş organizasyonu gibi siteleri gezerler. Çoğu zaman da kendilerine direkt gelen başvurularla ilgilenirler. Bu işler yoğun olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehirde yapılmaktaydı. Ancak artık Türkiye’nin hemen hemen her yerinde paketleme işi veren firmalar bulunmakta.

Eğer ilinizde paketleme işi veren bir firma bilmiyorsanız aşağıya ilinizle birlikte yorum yazarak bu türden firmaların dikkatini çekebilirsiniz. En az 1 iletişim bilgisi de yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Paketleme işi ile ek gelir sağlayın. Ev hanımlarına ek iş imkanı. Bayanlara İş.

Evde paketleme işi, kına paketleme başta olmak üzere nikah şekeri paketleme de yoğun olarak yapılmakta. Hem kolay, hem de fazla vakit almayan bu işten siz de para kazanabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Bize gelen bir mailde bu türden işler yapan bir ev hanımının görüşünü de belirtmeden geçmek istemiyorum. Evde benzer bir ek iş yapan (hatta ailece bu işi yapıyorlarmış) bir ev hanımı, ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar emeklerinin tam karşılığını alamadıklarını düşündüğünü belirtti mailinde. Bununla birlikte aldıkları ücretin gülünç olduğunu da ekledi. Ben de kendisine önerdiğim ek iş imkanı yazımızı size de önermeden geçmeyeyim…

Elbette bu ek iş imkanı yazımızdan önce paketleme işi hakkında biraz daha detaylı bilgi vermek istiyorum. Evde paketleme yaparak para kazanmak istiyorsanız bu işin paketleme başı yüksek bir gelir getirmeyeceğini bilmelisiniz. Eğer rakamlar biraz yüksek olsaydı firmalar dışardan yaptırmak yerine bu iş için tam zamanlı çalışan bularak maliyetleri düşürmeyi hedeflerlerdi. Bu yüzden genellikle proje bazlı olarak 1000 paket 2000 paket şeklinde iş teklifleri alacaksınız. Ancak malzemeyi sizden isteyen firmalar olursa kesinlikle kabul etmeniz için bir ön ödeme istemelisiniz. Çünkü daha önceleri bu gibi işlerde ev hanımlarına başvuru yapan bazı firmaların ödemeyi çok geç gönderdiği ya da türlü bahanelerle para kesintisi yaptıklarını duymaktayız. Bazıları ise malzemeyi kişiye aldırıp sonradan satın alma işinden vazgeçebilir. Bu yüzden emeğinizin heba olmaması ve malzeme parasını kurtarabilmek için bir kısmının ön ödemeli olma koşuluyla çalışmalısınız.

Paketleme malzemelerini kendisi gönderen firmalar evde paketleme işi konusunda biraz daha güven verirler. Eğer mümkünse malzeme ücretini veya malzemenin kendisini gönderen firmalarla çalışmayı tercih edin.

Bize göre verdiğiniz emek ile aldığınız ücret doğru orantılı olmalı. Emeklerinizin boşa gitmesini istemiyorsanız anket doldurma, paketleme, kalem, mandal v.s. gibi işler yerine Network Marketing işini tercih etmelisiniz. Network marketing kelimesi biraz size yalan yanlış haberlerden dolayı uzak geldiyse herkesin bildiği tabirle katalogtan satış da diyebiliriz. Tamamen yerli sermayeli katalogtan satış firmaları arasında önerdiğimiz Piaff Networking ile ilgili detaylı yazımıza web sitemizden ulaşabilirsiniz. Özellikle ücretsiz üyelik fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Herkese iyi çalışmalar, bol kazançlar diliyoruz…

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir