Evde oyuncak yapma fikri

Evde üretebileceğiniz ve yaparken büyük keyif alabileceğiniz işlerden biri de evde oyuncak yapma işidir. Akla ilk başta zor bir iş gibi gelse de alıştıkça bu işi hızla yapabilir ve önemli bir gelir elde edebilirsiniz.

Örgü ve dolgu malzemesi ile yapabileceğiniz birbirinden sevimli oyuncakları almak isteyen birçok ebeveyn ve tabii ki çocuk olacaktır. Örgü ile diktiğiniz ve şekil verdiğiniz oyuncaklar aileler için hem sağlıklı hem de güzel oldukları için bir çok alıcısı olacaktır.

Bu işi yapmak için eve iş veren firmalarla anlaşmanıza gerek yok. Kendi zevkinize ve imkanınıza göre bir model belirledikten sonra yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız oyuncak modellerinin popüler karakterler olmasını da isteyebilirsiniz. Pepe, Örümcek Adam, Barbie, Batman gibi karakterleri üretebilir ve bunları sosyal medya üzerinden satışa sunabilirsiniz. Bununla birlikte, kuzu, kirpi, su aygırı gibi sevimli hayvanları da yapmak iyi bir fikir olabilir.

Üretmiş olduğunuz bu oyuncakları bu oyuncakların tamamen doğal ve zararsız olduğunun vurgusunu da yapmanızda fayda var. Çin’de üretilen ve zehirli boyalar olduğu söylenen oyuncakları çocuklarına almak istemeyen anne ve babalar sizin ürettiğiniz bu oyuncakları seve seve almak isteyecek ve çocuklarının oynamasına gönül rahatlığıyla izin verecektir.

Bu oyuncakları daha çok kişinin görmesi için sosyal medyadan faydalanabilirsiniz. Evde yapmış olduğunuz oyuncakları Facebook veya Instagram üzerinden satışa sunarsanız, daha çok kişi bu oyuncakları satın almak isteyecek ve hatta size oyuncak siparişi ile gelenler olacaktır.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir