Anasayfa » Ek İş Haberleri » Evde örgü işi yaparak para kazanın
Evde örgü işi yaparak para kazanın

Evde örgü işi yaparak para kazanın

Dantel, örgü ve oya gibi işler hanımların evde hobi olarak yaptığı işlerdi. Ancak bu iş artık sosyal medyanın da gelişmesiyle bir sektör haline dönüşüyor. Ev hanımları ördükleri atkıları Facebook’tan gösterip satıyor, birbirinden güzel dantelle instagram’da kendilerine alıcı buluyor. Eğer sizin de böyle bir yeteneğiniz ve merağınız varsa bu evde dantel ve örgü işini kazançlı bir gelir kapısına çevirebilirsiniz.

El becerisinin ve el alışkanlığının çok büyük önem arz ettiği bu işte sizin avantajınız bu beceri olabilir. Çünkü normal bir kişinin birkaç haftada bitirdiği bir örgüyü siz bir günde bitiriyorsanız örgü ve dantel işinden iyi bir gelir elde edebilirsiniz demektir.

Yazının başında dediğimiz gibi evde hazırladığınız örgüleri satışa çıkarmak için bir firmayla anlaşmak zorunda olmamanız sizin en büyük avantajınız. Örgü ve dantel bir görsel işi bu yüzden de bu güzel görseli iyi bir şekilde göstermek üretmiş olduğunuz el işinin mutlaka alıcısını bulmak demektir.

Eğer hali hazırda elinizde bir takım örnekler varsa bunları bir Facebook sayfası açıp yükleyin ve gelecek tepkileri görün. Bu işin altına açıklayıcı bir yorum ile fiyatını da yazarsanız yapmış olduğunuz işin satılık olduğu farkedilecektir. Instragram’da da aynı etkiyi yaratmak için yine bir açıklama ve fiyat yazın. Daha çok kişiye ulaşması için hashtag’lerden faydalanmayı da unutmayın. Sosyal medyadan gelen tepkilerle yeni işler yapabilir hatta sipariş bile alabilirsiniz. Böylece bir hobi olarak başlamış olduğunuz bu işi bir kazanç kapısına dönüştürmüş olursunuz.

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Bir yorum

  1. merhabala;dantel,örgü,kurdela,boncuk tesbih..kendime güvenim tam.Hem boş zamanımı değerlendirmek hemde katkıda bulunmak istiyorum çalışmak prensibim…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :