EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİNİN TÜM YÖNLERİ

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİNİN TÜM YÖNLERİ

Kadınların evde yapmayı özellikle tercih ettiği işlerden birisi evde nikah şekeri hazırlamak. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde bu iş başlı başına bir endüstri haline dönmüş durumda. Evde iş arayan, evde yapılacak işler konusunda arayışta olan kadınlar için evde nikah şekeri yapmak büyük bir kazanç kapısına dönüşebiliyor. Bayanlara İş sitemizin de aracılığı ile evde ek iş arıyorsanız evde nikah şekeri işinin detaylarını öğrenerek aşağıdaki yorum bölümünden evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Nikah şekeri işi nasıl bulunur?

 

Özellikle yaz aylarında artan düğünlerle birlikte evde nikah şekeri işi de artış göstermektedir. Bu artışla beraber çalışacak ev hanımına da ihtiyaç duyulur. Bu işi bulmak için etrafınızda, semtinizde bulunan düğün salonlarıyla görüşebilir veya düğün organizasyon şirketleriyle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda bayanlara iş sitemiz iş verenler ile evde ek iş arayan ev hanımlarını buluşturuyor. Sadece yorum bölümüne bu işi yapmak istediğinizi, daha önce tecrübeniz olup olmadığı gibi bilgileri yazdığınızda evlere iş gönderen bazı firmaların sizinle iletişim geçmesini de sağlayabilirsiniz.

 

evde nikah şekeri işiNikah şekerinden ne kadar kazanırsınız?

 

Nikah şekerleri farklı boyutlarda ve şekillerde olmakla beraber farklı süslemeler sahiptir. Bu yüzden bazı nikah şekerlerini hazırlamak yarım dakikanızı bile almayabilir. Tabii el alışkanlığı ile bu süre daha da kısalır. Bazı nikah şekerlerini yapmak ise 5 veya 6 dakika isteyebilir. Bu zamana göre nikah şekerlerinden alacağınız para da değişebilir. Eğer bu işe alışır ve şeker isteyen firmaları da bulabilirseniz ayda 500 ila 1.500 lira arasında değişen bir gelir elde edebilirsiniz.

 

Nikah şekeri nasıl yapılır?

 

Size nikah şekeri konusunda başvuran firmalar anlaşmaya göre bütün aletleri ve malzemeyi size teslim eder. Bu ürünlerle birlikte ortaya çıkmasını istedikleri ürünün örneklerini de size verirler. Anlaşma neticesinde ücretinizi nikah şekeri başına veya günlük çalışma saati başına alabilirsiniz. Bu sektörde en önemli şey bu işi yaparken firmanın size, sizin firmaya duyduğunuz güvendir.

Risk Var mı?

Bazı firmalar ya da firma görünümündeki kişiler size nikah şekeri gibi farklı işler verdiğini söyleyebilir. Risk taşımaması için malzemeleri onların göndermesi önemlidir. Eğer malzemeyi sizin almanız gerektiğini söylerlerse risk taşımaması açısından önden kapora ya da malzeme parası istemelisiniz. Böylece siz tam işin yarısındayken vazgeçme ihtimalleri düşer. Bu da riski ortadan kaldıracaktır.

Siz de evde ek iş yapmak istiyorsanız bayanlara iş sitemizi takip etmeye devam edin. Evde ne iş yapabilirim diyenler için evde iş imkanlarımızın devamı web sitemizde.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

One thought on “EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİNİN TÜM YÖNLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir