evde ek iş

Evinizin rahatlığında para kazanabileceğiniz ek iş imkanlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Evde mandal yaparak da para kazanmanız mümkün. Ancak mandal yapımı için makineye ihtiyacınız olabilir. Bu ek iş ile ayda çok paralar kazananlar bulunuyor. Anlaştığınız firmaların verdiğini makineyi de kullanabilir sizde olan makineyi de kullanabilirsiniz. Buna göre de daha farklı ücret alıyorsunuz. Çok yorucu olmayan makine ile yapılan bir ek iş sizleri bekliyor.

Evde mandal işinde ücret genellikle kilo başına verilmektedir. Ciddi bir ekip kurup firmalara başvurarak gelen teklifleri değerlendirenler bu işten para kazanabilir, bir ek gelire sahip olabilir. Ancak kendi makineniz yoksa firma makineyi size kiralar gibi vereceğinden alacağınız ücret de daha düşük olacaktır. Ne kadar çalışacağınız ve ne kadar kazanacağınız size ve anlaştığınız firmaya göre değişiklik gösterir.

Eğer sizde bu işi yapmak istiyorsanız bu konuya yorum olarak bu işi veren firmaların sizi daha kolay bulması için adınız soyadınız yaşınız ve iletişim adresinizin yanında bu işi nasıl yapacağınız gibi iş ve kendiniz hakkındaki bilgileri yazabilirsiniz. Böylece firmalar daha kolay sizi bulacak ve sizde yeni bir iş sahibi olacaksınız. Evde mandal işi yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir