En Yeni Ek İşler
Anasayfa » EL İŞİ » Evde Kurdele İşi

Evde Kurdele İşi

Evdantel-pembe-gullu-kurdele-nakisi-bohca-ornegide yapabileceğiniz bir ek iş seçeneği, kurdele işi. Bir kurdele ile en fazla ne yapılabilir ki diye düşünmeyin. Siz istedikten sonra ve tasarımcı yanınızı ortaya çıkardıktan sonra neden olmasın ki? Evet elinizin bu işlere yatkın olması sizin bir avantajdır. Fakat denemeye ne dersiniz?
Kurdele ile neler yapabilirsiniz? Mesela kurdele ile gül yapabilirsiniz ve bu gülleri süslemelerde kullanabilirsiniz. Mesela sepet süslemeleri olabilir ya da belki yastık süsleme… Ya da herhangi bir şeyi süslemek de olabilir. Tasarımcılık size kalmış. Zaten özgün şeylerin ortaya çıkmasını istiyorsanız da bu böyle olmalı. Ama farklı düşüncelerden de yararlanmak istiyorsanız internet aracılığıyla sanırım değişik düşünceler edinebilirsiniz. Yapacak olan hâlâ sizlersiniz ve aldığınız fikirler de belki gölde sadece bir kova su yerine geçecektir. Yani farklı fikirlerden yararlanarak biraz da kendiniz üzerine bir şeyler katarak da yapabilirsiniz. Fikir alışverişinde bulunmanız belki de ortaya daha da hoş şeyler çıkarmanız için yardımcı olabilir. Peki daha neler yapılabilir? Yine yastık kenarlarına, havlu kenarlarına, kutu kenarlarına dikebilir ve güzel bir görünüm oluşmasını sağlayabilirsiniz. Aslında çok da zor bir iş değil. Elbette içerisinde olan daha iyi bilir. Fakat dışarıdan bakıldığında da çok zor bir iş gibi görünmüyor.
Kurdeleleri nikah şekerlerinin yapımında da değerlendirebilirsiniz. Nerede kullanacağınızı kendiniz belirlemelisiniz. Yine gerektiğinde internet sitelerine başvurabilirsiniz ve oradan fikir alabilirsiniz. Bildiğiniz üzere fikir fikirden üstündür. Sizin aklınıza gelen bir başkasının aklına gelmeyebilir ve aynı şekilde de başkasının aklına gelen sizin aklınıza gelmeyebilir. Danışarak yani istişare ederek daha iyi yol alabilirsiniz. İstişare önemlidir ve zor durumda kaldığı zaman insan istişareye başvurabilir. Böylece daha iyi kararlar verebilirsiniz.
Peki başka neler yapılabilir? Çeşitli renklerde kurdeleler ile çalışmalar yapılabilir. Renkli bir görünüm ile de daha estetik çalışmalar yapabilirsiniz. Mesela bu renkli kurdeleler ile kutuları süsleyebilirsiniz. Daha düşündükçe çok farklı seçenekler de aklınıza gelebilir. Yaptıklarınızı satışa sunarak kazanç elde edebilirsiniz. Yapıp yapamayacağınızı merak ediyor musunuz? Peki o zaman denemeye ne dersiniz? Kurdele ile iyi çalışmalar…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :