EVDE KINA PAKETLEME İŞİ

 Evde çalışmak isteyen bir çok insan vardır. Özellikle ev hanımları çocuklarını yalnız bırakmamak için çalışamamaktadırlar. Evde kına paketleme işi özellikle evde uzun zaman harcayan , el becerisi yüksek kişiler tarafından tercih ediliyor. Özellikle ev hanımları , öğrenciler ya da gününü evde geçirmek durumunda olan kişiler kına paketleme işini tercih edenler olarak öne çıkıyor.

Kına paketleme işi yaz aylarında daha fazla artmaktadır. Kınalar , genç kızlarımızın kına gecelerini süslemektedir. Bu yüzden her zaman kına paketleme işi olacaktır. Kınasız düğün olmayacağı aşikardır.  Böylelikle sizin de çalışma fırsatınız olacaktır. Her ilimizde kına paketleme işine sahip olabilirsiniz. Özellikle dövme yapmak isteyenleri  tercih ettikleri kına desenleri , hazırlanan hazır kınalar ile beraber satılmaktadır. Kına paketleme işi yapımında kullanılan malzemeler arasında ; Kına , tül renkli kurdeleler , silikon tabancası , dekoratif süsler gibi malzemeler yer almaktadır. Bunun satışını  gerçekleştiren firmalar da bunların paketlenmesi ile uğraşmaktan kaçındıkları için bu işi talep eden kişilere vermektedirler.  Kına firmaları tarafından kına kilo ile evinize gönderilir. Siz de verilen kınaları paketleyerek tekrar firmaya iletir ve paranızı alırsınız. Bu iş kolu genellikle boş zamanlarını değerlendirmek ve evde para kazanmak isteyen vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir ve oldukça basittir.

Kına paketleme işi eskiden kına sahiplerinin yaptığı bir iştir.  Kınayı kilo ile alarak evlerinde kendileri paketlemeye çalışırlardı. Fakat bu durum bazı zamanlarda astarından pahalıya mal oluyordu. Tüm bunların üzerine kına  satışı yapan firmalar kınaları kendileri paketleyip sipariş üzerine satış yapmaya başlamışlardır. Bu sebeple firmalar evde çalışmak isteyen kimselere ihtiyaç duymuşlardır. Kendi iş yerlerinde çalışmak firma sahiplerinin de hoşuna gitmez. Çünkü işçilerin sigortalarıyla , yemeğiyle uğraşmak istemediklerinden evlere iş vermektedirler.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir