Ek gelir arayanlar için güzel bir iş koluyla daha birlikteyiz. Evde kalem yaparak yada kalem montajı yaparak da para kazanabilirsiniz. Bayanlara İş Organizasyonu bünyesinde evde ek iş yapmak isteyen bayanları evlere iş veren firmalar ile buluşturuyoruz.

Evde çalışmak istenmesinin sebebi, bayanların genellikle evde boş vakitlerini değerlendirmeleridir. Biçok ev hanımı ev işlerinden arta kalan zamanda aile bütçesine katkı sağlamak ister. Türkiyede ek iş yapmak isteyen bayanlar için en iyi iş imkanları ise el işleridir. Bunun için nikah şekeri, paketleme işleri, mandal işleri, örgü-dikiş işleri gibi birçok iş kolu gelişirken bazı firmalar evde kalem işi için de ev hanımlarına imkan sağlamaktalar. Sitemiz aracılığıyla aşağıya yorum yazarak bu türden firmalara sesinizi duyurabilirsiniz.

Elbette tek aşamada bitmiyor. Aşağıya yorum yazdıktan sonra tavsiyemiz; ilan.bayanlarais.org adresine girip İŞ ARAYANLAR LİSTESİ ‘ne tıklayıp yeni başlık açmanız. Bu ilan sayfasında ücretsiz olarak size özel bir sayfa oluşturabilir, kendi ürünlerinizin ve yeteneklerinizin resmini yayınlayabilir, iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Yeteneğine güvenen herkesi bekliyoruz.

Evlere kalem işi vermek isteyenler ise aşağıdaki yorumdan ve ilan sayfamızdan üyelerimize ve ziyaretçilerimize ulaşabilirler. Böylece hem ev hanımlarının aile bütçelerine katkı sağlamış olursunuz, hem de onlarca başarılı ev hanımı ile işinizi en kısa sürede tamamlatmış olursunuz…

Herkese bol kazançlar diliyoruz…

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir