Anasayfa » Ek İş Haberleri » Evde İş İlanı FORİVİA
Evde İş İlanı FORİVİA

Evde İş İlanı FORİVİA

forivia evde iş imkanı

Forivia evde iş imkanı ile aile bütçenize ciddi katkılar sağlayabilir, evde kendi işinizi kurabilir ve patronsuz iş yapma özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Üstelik şimdi forivia‘da üyelik ücretsiz!

Şimdi gelelim forivia işinin detaylarına…

Forivia; takı, aksesuar, ev temizlik serisi, bitkisel kozmetik ve kişisel bakım serisi, moda ürünleri, mutfak gereçleri gibi kategorilerde ürün satışı yaparak yada ekip kurarak evde kendi işinizi kurabileceğiniz bir network marketing sistem firmasıdır. Tamamen yerli sermaye ile kurulan foriviada risksiz iş yapma özgürlüğüne sahipken ekibimiz forivia yıldızları rehberliğinde de işi kısa sürede öğrenip kısa sürede kariyer yapma şansınız bulunmaktadır. Pekii forivia işinden nasıl para kazanıyoruz?

1- Forivia Ürün Satışı Yaparak Para Kazanma:

Forivia network marketing sistemi sayesinde forivianın ürünlerini çevrenize satış yapma hakkınız bulunmaktadır. Ürünleri adresinize gönderilecek olan katalog yardımı ile sattığınızda sisteme ortalama %30 daha az bir fiyat ödeyeceğiniz için, anında %30’luk bir kar elde etmiş olacaksınız. Extra kampanyalar, indirimler, hediye ürünler ile de bu satış karınız elbette artış gösterecek ve aile bütçenize ciddi bir katkı sağlamış olacaksınız.

2- Forivia Ekip Prim Sistemi ile Para Kazanma:

Forivia’da ekip kurarak da çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Forivia panelinizdeki referans linkinizi bloglarlar, facebook gibi sosyal ağlarda paylaştığınızda bu linke tıklayarak üye olanlar sizin ekibinize katılmış olacaktır. Aynı şekilde çevrenizden bu işi yapmak isteyenleri de sisteme kendi referansınız ile kaydedersiniz. Bununla da bitmiyor. Üyelerinizin yapmış olduğu üyeler, onların da yapmış olduğu üyeler, yani tıpkı bir zincir gibi size bağlı olan herkes sizin ekibinizi oluşturur ve gün geçtikçe büyümesini sağlar.

Her ayın 1-30 arasında foriviadan sizin için bir prim puan havuzu açılır. Ekibinize bağlı olan herkesin yapmış olduğu satışlardan kazanılan puanlar bu havuzda birikir. Havuzdaki toplam ekip puanınıza göre ay sonunda kariyer seviyeniz belirlenir ve bu kariyere göre primleriniz hesaplanarak her ayın 15’inde tıpkı devlet memuru gibi paranız otomatik olarak banka hesabınıza yatar. Ekibiniz gün geçtikçe daha fazla büyüyecek ve ek iş olarak başladığınız bu iş ilanı sayesinde kendi işinizin sahibi olarak aylık binlerce TL kazanma şansına erişeceksiniz. Üstelik tüm bunlara ÜCRETSİZ üyelik avantajı ile başlayacak, yani hiç risk taşımadan çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Denemeye değmez mi?

Siz de forivia ailemize katılmak ve ücretsiz üyelik avantajından yararlanmak için hemen aşağıdaki üye ol butonunu tıklayın, ekibimiz forivia yıldızlarınınn yeni yıldızı olun.
FORİVİA ÜCRETSİZ ÜYELİK

 

Hakkında Bayanlara İş | Ev Hanımlarına Uygun İş Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Spam Yorum Denetimi :