Ev hanımları son yıllarda evde yapılan işlere oldukça rağbet göstermesi ekonomik şartlarında ağırlaşması ile her geçen gün hem evde iş veren firma hem de evde çalışan bayan sayıları artmaktadır. Bu makalemizde evde ek iş fırsatlarından iplik temizleme işini anlatacağız. Firmaların size ulaşmasını istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne isminizi ve iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz…

 

Evde yapılan çok farklı işler bulunmakta olup, İPLİK TEMİZLEME İŞİ yapılan işler arsında en çok tercih edilen işlerden birisidir. Tekstil atölyelerin de işi bitmiş olan ürünlerin Üzerlerinde kalan dikiş ipleri çok basit olsa da temizlenmesi için iş yerlerinde bunu yapacak eleman bulundurmaktan sa bunun yerine evde iş yapmak isteyen bayanlara topluca bu işin verilmesi firma açısından çok daha tercih edilmektedir.

Tekstil firmalarında üretilen her türlü giyim eşyaları, perde ve ev tekstil ürünleri üzerinde kalan iplikleri ev hanımları temizlemekte ve bu işlemleri yaparken ürüne zarar vermemeye dikkat edilmesi gerekmektedir.

Firmalar bu işlemleri yapan bayanlara parça başına fiyat ödemektedirler ve ücretli ürünler teslim alınırken hemen ödenmektedir. Böylelikle ev hanımları atölyelerden çıkan ürünleri ütüye hazır hale getirerek EVDE İPLİK TEMİZLEME İŞİ YAPARAK para kazanmayı sağlarlar.

Teknolojinin ve İnternet’in yaygınlaşması ile bu tür işleri yapmak isteyen ev hanımlarının verilen ilanlarla ulaşmasını sağlamaktadır.

*** ek iş, evde ek iş, evde çalışarak para kazan, bayanlara iş, ev hanımlarına iş, ev hanımlarına göre işler, evde ne iş yapabilirim, evde iplik temizleme işi, iplik işi, evlere iş, para kazanmanın yolları, evde para kazanmanın yolları

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir