EVDE GELİN AKSESUARI YAPARAK PARA KAZANMAK

Mağazalarda satılan aksesuarlar genelde istediğimiz şekilde olmuyor. Mecburen almak zorunda olduğumuzu düşünüyoruz.  Gelinlik mağazalarında gördüğümüz tüm aksesuar çeşitlerini evinizde kolaylıkla yaparak ek iş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bayanlar arasında en fazla tercih edilen ve severek yapılan gelin aksesuarlarını yaparak boş vakitlerinizi değerlendirirken aile bütçenize de oldukça iyi gelecek paralar kazanmanız mümkündür. Tasarım konusunda kendine güvenen ev hanımlarının zorlanmadan yapacak oldukları gelin buketi, taç, kuşak, ayakkabı süsleme, gelinlik işlemeye kadar giden gelin aksesuarlarını belli bir firma ile anlaşarak yada internet aracılığı ile reklam yaparak güzel gelirler elde edebilirsiniz. Biraz el becerisi isteyen gelin aksesuarı işi tamamen kendi hayal gücünüze bağlı olarak gelişecektir.

Evde iş imkanları ile ek gelir elde eden ev hanımları, öğrenci ve emekli kişiler, işe gitme derdi olmadan evinin rahat ortamında işlerine biraz el becerisi katarak kolayca para kazanabilmektedirler.  Özellikle düğün sezonunda moda evlerinin, gelinlik dükkanlarının yetiştirmekte zorlandığı işleri evde ek iş yapmak isteyen kişilere vererek iki tarafında kar etmesini sağlamaktadır.

Evinizde yapılışlarını kolaylıkla öğrenerek hazırlayacağınız gelin aksesuarları arasında en popüler olan gelin buketleri ilk olarak çevrenize tanıtarak satış sipariş üzerine satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yada internette bulunan sitelere gelin buketlerinin resimlerini ve fiyatlarını belirterek de müşteri kazanabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda el işi ürünlere artan ilgi gelinliklerin aksesuarlarına da yansımış bulunuyor. Önceden makineler ile yapılan gelin taçlarının yerini el işi taçlar almış bulunmaktadır. Bu sebeple farklı tasarım taçlar yaparak kişilerin ilgisini çekebilir ve bu sayede kolayca evinizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Genellikle gelin buketleri özel olarak yaptırılmaya başladı. İster canlı çiçekten ister yapay çiçeklerden güzel bir buket yapabilirsiniz.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir