Evin her türlü çilesini çekip kendi hayatlarından büyük fedakârlıklar vererek yuvasını her zaman mutlu, güzel ve huzurlu tutmaya çalışan kadınlarımız son zamanlarda ev ekonomisine de destek olmak için yeni bir arayış içerisine girmiş bulunmaktadır. Evin sorumluluğunu da yerine getirebilecekleri yani evlerinden çıkmadan yapabilecekleri iş arayışında olan kadınlarımız bu yönde çeşitli imkânlarla karşılaşmaktadır. Firmaların da ekonomik yönden avantajı haline dönüşen bu durum son zamanlarda artış göstermektedir. Şüphesiz ki son zamanlarda bu alanda karşılaştığımız işlerden birisi olan evde bulaşık süngeri paketleme işi maddi yönden ev hanımlarına büyük katkı sağlamaktadır.

Evde Bulaşık Süngeri Nasıl Paketlenir?

Hemen hemen ülkemizde her evde bulaşık makinesi bulunmasına rağmen evin temizlik ürünleri arasında olmazsa olmaz olarak yer edinen bulaşık süngerleri bu yoğun tercihleri ve vazgeçilmezlikleri sayesinde birçok evin ekonomisine katkı sağlayacak sektör konumuna gelmiştir. Evde bulaşık süngeri paketleme işi yapmak isteyen bireylerimiz hijyen gerektiren bir iş olduğu için paketleme esnasında eldiven takmalarının gerektiğini unutmamalıdırlar. Devamında art arda gelecek şekilde dizilen 5 bulaşık süngeri paketleme cihazı yardımıyla ambalajlanmaktadır. Ambalajlanma işi yapılan süngerler belirlenen sayı oranında kutuya konacaktır.

Evde Bulaşık Süngeri Paketleme İşi İçin Malzemeler Nereden Temin Edilir?

Evde bulaşık paketleme işi yapmak isteyen vatandaşlarımızın akıllarında soru olan malzeme temini aslında sürecin en basit nokta olarak yer almaktadır. Söz konusu iş kolu doğrultusunda ilan veren ve çalışan arayan firmalara başvuru yapıldıktan sonra şayet başvurunuz onaylanırsa ilgili firma çalışanları evinize gelerek gerekli malzemeleri ve makineleri size bir zimmet tutanağı karşılığında vermektedir. Bu aşamada firma yetkilileri size işi nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatmakta ve malzemeler ile makinenin kullanımı yönünde bilgilendirmektedir.

Evde Bulaşık Süngeri Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Bu konuda firmalar 3 farklı metot ile çalışmaktadır. Bunlardan birisi olan haftalık ücret ödeme tekniğinde firmalar size teslim ettikleri iş karşılığında haftalık 500 TL olarak ödeme yapmaktadır. İkincisi aylık ücret ödeme tekniğinde ise firmalar size teslim ettikleri iş karşılığında aylık 2500-3000 TL arası ödeme gerçekleştirmektedir. Bu noktada son teknik olan iş başı ücret ödeme tekniği ise genellikle firmalar tarafından 1000 ya da 2000 adet yapılan iş teslimi bitirilmesi durumunda verilen 400 TL ya da 600 TL ödeme yapmaktadırlar. Bu son teknikti vatandaşlarımız işlerini ne kadar erken bitirirseler o kadar çok ödeme alabilmektedir.

One thought on “Evde Bulaşık Süngeri Paketleme İşi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir