Ev hanımlığından,iş hayatına

Insanın kendisini bir iş hayatında hissetmesi ne kadar güzelmis. Cok degil 4 ay önce çocuklar, ev işi, misafir, temizlik bunlarla uğraşırken, şimdi bunlarla beraber ekibimle uğraşıp, kariyer yapma peşinde koşuyorum.

Piaff la tanışmadan önce katalog işi denilince hiç sıcak bakmaz, ilgilenmezdim. Benim yapacağım bir iş değil derdim…

Ama PIAFF NETWORKING ‘i yakın bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine, önce araştırmaya başladım. İnternetten çekilen videolar paylaşımlar vs izledim,okudum. Online katalok tan ürünleri inceledim.Ve sonra üye oldum.Ürünlerin kalitesinden emin olmak için önce kendime sipariş verdim.

Kendim memnun olmadığım birseyi başkasına nasil önerebilirim?Önce kendim kullandım.Kalitesinden cok memnun kaldım.Sonra 1. Derece yakınlarıma, komşu ve arkadaşlarıma katalogu gösterdim. Ürünleri tanıttım.Daha önce anıl ürünleri kullandım gayet güzel diyende oldu. Hiç duymadigim bi marka diyende oldu. Çevrede sattığım kişilerden memnuniyet msjlari alınca işimi daha bi sevdim. Nasil daha iyi verimli  calisabilirim diyerek, bunun yanısıra üye ekleyip, ekip kurmaya yöneldim. Ekibimi kurdum ilk hedefime ulastim sabırlı ve azimliyimdir.Çalışmalarımın emeğini alacağımdan eminim.Evimi, işimi çocuklarımı ihmal etmeden günümün belirli bir zamanını ayirarak çalışabiliyorum

Herkesin de yapabileceği en güzel iş imkanıdir piaff networking.İlk gunki gibi hevesle severek evimde çalışıyorum ve piaff ta cok güzel yerlere geleceğime gönülden inanıyorum.Başarmak icin, ben yapamam kelimesini hayatımızdan çıkarmalıyız. Ben çıkarttım.12 yıllık evliliğimde, belki de illkez bi kadar kendimi önemli hissediyorum. Çok şükür eşimden bir şikayetim yok. Aksine bana destek oluyor, moral veriyor.

Ama çocuklarına bir annenin kendi kazandığı paradan harçlık vermesi, çok güzel bir duygu. Veya eşimle bir mobilyaya bakarken, “Alalım, ben öderim. Primim var diyebilmek, gerçekten harika bir duygu.

Eşimle birbirimize her zaman destektik. O evi geçindiren ben ise evi çekip çevirendim. Ama bu devirde hayat çok pahalı. Eşlerin hem maddi hem manevi birbirine destek olması en güzeli. Inanın aile daha bir kenetleniyor sanki. Ve anne güçlü olmalı sözünü şimdi çok iyi anlıyorum.

Teşekkür ederim piaff networking biz ev hanımlarına böyle bi iş imkanı sunduğun için .

Piaff Networking Temsilcisi
Emine Aksakal

 

EMİNE AKSAKAL’IN PİAFF EKİBİNE KATILMAK İÇİN SEN DE BURAYI TIKLA!

 

 

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir