Çeşitli sebeplerden dolayı bazen kadınların tam zamanlı bir işte çalışarak para kazanma hayali mümkün olmamaktadır. Tam zamanlı bir işte çalışmayan fakat evinde ek gelir elde etmek, ev bütçesine katkıda bulunmak isteyen kadınların sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. Teknolojinin gelişmesi, yeni iş alanlarının oluşmasına, insanların çok farklı işlerden para kazanmasına neden olmaktadır.
Eski zamanlarda çok bilinmeyen serbest zamanlı, home office çalışma sistemi son zamanlarda giderek popüler bir hal almaya başlamaktadır. Hem tam zamanlı iş sahibi olmayanlar hem de evden çalışmanın hayalini kuranlar, ek iş arayanlar için evden çalışma imkanları birçok kişinin dikkatini çekmektedir.

Bizler de ev kadınları nasıl para kazanır sorusuna cevap olacak nitelikte böyle bir yazı hazırladık.

Evden Çalışarak Para Kazanma

Herkesin hayallerini süsleyen bir gün kendi işinin patronu olma ihtimali, Byanca satış ağı ile gerçek olmaktadır. Özellikle ev hanımlarının dikkatini çeken bu sisteme isteyen herkes üye olarak para kazanmaya başlayabilmektedir. Öğrenciden memura, ev hanımından işçiye kadar herkese hitap eden Byanca, bünyesinde satış temsilcileri bulundurarak kişilerin para kazanmasını sağlamaktadır.
Birçok ailenin aile bütçesine katkı sağlamak, gelir düzeyini artırmak için zaman zaman düşündüğü ev kadınları nasıl para kazanır sorusu bu sistem ile gerçek olmaktadır. Ev hanımları, uzun süre evlerinden ayrı kalmadan, çalışma saatlerini ve yerlerini kendileri belirleyerek satış temsilciliği ile para kazanma imkanı yakalamaktadır. Birçok kadın bu sistemde kendini geliştirerek kendi ekibini kurmakta, her geçen ay kazancını daha da artırmaktadır.

Katalog Satışı İle Para Kazanma

Uzun yıllardır kadınlar tarafından para kazanmak için yapılan işler arasında katalog satış temsilciliği yapma yer almaktadır. Kadınlar, Byanca gibi markaların katalogları üzerinden firmanın ürünlerini tanıtıp satarak para kazanmaktadır. Yani ev kadınları nasıl para kazanır sorusuna cevap olarak katalog ile satış yapmak cevaplardan birisidir.
Bu sektördeki satış temsilciliği faaliyetlerine katılmak için herhangi bir bilgi birikimi, tecrübe aranmamaktadır. İstekli olmak, çevrenizdeki insanlara kataloglarda bulunan ürünleri detaylı ve ikna edici bir şekilde anlatabilmek satış temsilciliğinde başarılı olmak için yeterli olmaktadır. Birçok kadın bu sistemde misafir gelen arkadaşlarına, akrabalarına, komşularına kataloglarını tanıtarak, ihtiyaç duydukları ürünler hakkında detaylı bilgi verip kaliteli markaların ürünlerini satma imkanı yakalamaktadır.
Her ay kendi kazancını kendi performansına göre belirleyen satış temsilcisi kadınlar, kendi ekiplerini kurduklarında alt üyelerinin satışlarından da kar alma şansı elde etmektedir.

Ev Kadınları Nasıl Para Kazanır ?

Birçok kadının yapabildiği satış temsilciliği yaparak kariyer planlamasını bu yönde ilerletmektedir. Network Marketing sektöründe zaman içerisinde kazanç durumuna göre yükselme durumu da bulunmaktadır. Aynı zamanda aylık olarak yapılan satışlardan satış temsilcilerine özel indirimler, kampanyalar uygulanmakta, hediye ürünler gönderilmektedir. Birçok kadın hem çevresine satış yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak için Byanca satış ağına satış temsilcisi olarak katılmakta hem de satış temsilcilerine sunulan özel indirimlerden, kampanyalardan yararlanmak için ücretsiz üyelik almaktadır.

BYANCA ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

 

BYANCA NASIL BİR İŞ?

Byanca temel olarak 2 şekilde kazanç sağlamanıza olanak tanır. Öncelikle ücretsiz üye olup bir byanca katalogu edinebilir ve katalogtaki ürünleri çevrenize satarak ortalama %30luk bir sıcak satış kazancına ulaşabilirsiniz. Kısacası uyguna alıp katalog fiyatına satarak ticaret yapmış olursunuz. Bununla da sınırlı değil, evden para kazanmak isteyen ev hanımları ayrıca sistemin ürünlerini internetten, instagram veya facebook gibi sosyal ağlardan paylaşarak da farklı illerdeki bir çok kişiye satış yapabilir. Sistemin sunmuş olduğu satış linki ile kendi üyeliği üzerinden giriş yaparak internetten yaptığı satışları doğrudan müşterilere katalog fiyatından gönderme imkanı bulunmaktadır. Böylece sistem katalog fiyatı ile temsilci fiyatı arasındaki ortalama %30luk kazancı prim olarak yansıtacaktır.

Byanca üyelik sistemindeki ikinci kazanç modeli ise ekip kurmadır. Kendi satış ekibinizi çevrenizdeki arkadaşlarınızdan kurabileceğiniz gibi internetten de üye bulabilirsiniz. Böylece üyeleriniz satış yaptıkça sistem bu kişilerin satış tutarlarına göre belirli oranlarda size prim verecektir. Ekibinizin satışı ne kadar yüksek olursa alacağınız prim tutarı da o kadar yükselecek. Direkt kendi kaydettiğiniz üyelerin toplam cirosunun %5i kadar prim kazanırken üyelerinizin üyesinden %4, onların da üyelerinden %3 prim kazanarak toplamda 10 kademeden %17,5 ekip primi kazanabilirsiniz.

Elbette çıkardığınız ciroya göre sistem sizleri bir kez daha ödüllendirerek kariyer yapmanıza da imkan sağlayacak, kariyer bonusları ve telefon hattı para destekleri ile kazançlarınızı daha da artırabileceksiniz.

 

Evden çalışarak para kazanmak isteyenev hanımlarının özellikle son dönemlerde ilgi duyduğu byanca firmasına sizler de ücretsiz üyeliğinizi başlatabilir, risksiz kazanç sistemi ile tanışabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki linkten üye olmanız durumunda Griffon Team ekibine katılmış olacağınız için firmanın kampanyaları dışında ekstra kampanyalardan faydalanıp ücretsiz eğitimlerle bu işte daha hızlı şekilde kazanç sağlamayı öğreneceksiniz.

BYANCA ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

 

[the_ad_placement id=”icerik”]

 

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir