İnternetten çalışarak para kazanmak artık herkesin yapmak istediği iş olanakları arasında. Bununla birlikte evden ne iş yapabilirim diyen kadınlar bayanlara iş sitemizde yüzlerce iş imkanı arasından kendilerine en uygun olanları öğrenmeye devam ediyor. Ev Hanımlarına evden ek iş kapısı makalemizde siz de internetin gücüyle sıfır yatırım ile kendi işinizi kurabileceksiniz.

Öncelikle yapmak istediğiniz ek iş olanağında nasıl bir çalışma yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Ben evden telefon veya bilgisayarımla ek iş yapmak istiyorum mu, yoksa ben el maharetlerimle bilgisayar değil de daha çok paketleme, örgü gibi el işleriyle kazanç sağlamak istiyorum mu seçeneğiniz olacak. Bu 2 seçenek elbette daha fazla çeşitlenebilir.

El işleri ile para kazanmak elbette ev hanımlarının evden yapabileceği ek iş kapılarından biridir. Ancak evlere iş gönderen firmalar genellikle bu tarz iş imkanlarında çok ciddi bir talep olduğu için yapılan işe göre düşük bütçeler ayırmaktadırlar. Bununla da sınırlı değil, yine talep fazla olduğu için bir yer ile anlaşmak zor olabilmekte.

Yine de evden çalışarak para kazanmak konusunda el işleri yani paketleme gibi işler yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne isim soyad ve mailinizi bırakabilirsiniz.  Yaşadığınız ilde size uygun bu tarz bir iş fırsatı varsa sitemiz bayanlar iş organizasyonu bünyesinde sizinle tekrar iletişime geçilecektir.

Seçeceğiniz seçenek internetten kazanç elde etmekse biraz daha fazla imkana sahipsiniz. İnternet derya deniz imkanlarıyla ev hanımlarına evden çalışarak kazanç sağlayabilecekleri bir çok fırsat sunmaktadır. Sitemizde zaman zaman bu fırsatlar hakkında detaylı bilgiler iletirken bu yazımızda son dönemde popüler olan bir kaç yeni kazanç kapısından bahsedeceğiz.

İnternetten Satış Yaparak Kazanç Elde Etmek

Artık günümüzde bir çok kişi internetten alış veriş yapmakta. Bizler ise bu kişilere instagram, facebook, marketplace, letgo veya dolap gibi uygulamalar aracılığı ile ulaşabiliyoruz. Ancak bir çok kişi bu işe başlamanın maliyetli olabileceğini düşünüyor. Peki sizlere hiç bir maliyet olmadan instagram, facebook veya diğer uygulamalardan satış yapabileceğinizi söylesem?

Özet olarak bir firmanın ürünlerini sunarak müşteriler buluyorsunuz. Ancak sizin hiçbir stok tutma zorunluluğunuz yok. Firmanın web sitesine aldığınız siparişleri giriyorsunuz ve doğrudan müşterinizin bilgilerini girerek ürünleri firmanın göndermesini sağlıyorsunuz. Dropshipping de denilen bu yöntem ile stok tutmadan firma aracılığı ile satış yaptığınız için belirli oranlarda firmadan prim elde ediyorsunuz. Üstelik bu prim tutarı %25-30 gibi yüksek oranlarda olduğu için ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Bu konuda aklınıza gelebilecek bazı sorular için aşağıda bir soru cevap listesi de hazırladık…

 • Hangi ürünleri satabilirim?
  – Ev giyim, iç giyim, mutfak gereçleri, tv ürünleri, kozmetik ürünleri, bitkisel gıda takviyeleri, ev tekstili gibi bir çok kategoriden ürün çeşitliliğine sahip bir firma ile çalışacaksınız.
 • Kazancım nasıl hesaplanıyor?
  – Firmada birden fazla kazanç sistemi bulunmakta. Yukarıda anlatılan teknikle yani internetten online satış yapıp doğrudan müşterinize ürün göndermek istiyorsanız Satış Fiyatı – Temsilci Fiyatı farkı sistemdeki carinizde alacak olarak birikecektir. 100TLyi geçtiğinde banka hesabınıza talep edebilirsiniz. Satış fiyatı ile temsilci fiyatı arasındaki kazancınız ortalama %25-30 civarında olacaktır.
 • Elde ettiğim kazançtan vergi ödeniyor mu, yasal bir iş mi?
  – Bu iş için muhasebeci çalıştırmanıza veya şirket kurmanıza gerek yok. Çünkü elde ettiğiniz toplam kazanç üzerinden %20 stopaj vergisi firma tarafından devlete ödenip kalan tutar yani net tutarınız banka hesabınıza yatırılmaktadır. Ürünler müşterilerinize faturalı olarak gönderilmekte ve müşterilerinizin 15 günlük iade hakkı bulunmaktadır.
 • Üyelik ücreti veya aylık kota var mı?
  – Sizi zora veya borca sokabilecek herhangi bir risk bulunmayan bu iş imkanına aşağıdaki linkten ücretsiz üye olabilirsiniz. Aylık zorunlu sipariş şartı veya kota da bulunmamaktadır. Yani bu ay çalışırsanız kazanırsınız, ertesi ay çalışırsınız hiçbir bağlılığınız bulunmaz. Sonraki ay terkar satış yaparsanız yine kazanmaya devam edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

 

 

İnterneten Ekibini Kur, Prim Kazan!

Yukarıda anlatılan internetten satış yapma işine başka arkadaşlarınızı da dahil ederseniz arkadaşlarınızın yaptığı satışlardan ayrıca prim kazanacaksınız. Bu sistem çok katlı pazarlama olarak isimlendirilip ekibinizin çıkardığı ciroya göre kariyer seviyeleri atlayabilir ve her kariyerde ekstra kariyer bonuslarına da ulaşırsınız.

Bireysel performansınızla elbette güzel kazançlar elde edeceksiniz. Ancak düşününki bir arkadaşınıza da bu işi tavsiye ettiniz. O arkadaşınızı sisteme kazandırdığınız için o arkadaşınızın her satışından sistem size ayrıca %5 prim verecektir. Bununla da sınırlı değil. Dilediğiniz sayıda üye yaparak kazançlarınızı katlayabilirsiniz. Sonra o arkadaşınız da sisteme kendi başka arkadaşlarını üye yapıp aynı şekilde firmanın ürünlerini satacak kişiler dahil ettiğinde firmada ekibinizin 2. kademesi oluşacak ve üyenizin üyesinden %4 prim kazanmış oalcaksınız.

Bu şekilde 10 kademeden toplamda %17,5 ekip primi kazanabileceksiniz.

Özetle ister bireysel satışlarınıza odaklanın, ister ekibinizi kurup kazançlarınızı katlayın. Nasıl çalışacağınız ve ne kadar kazanacağınız tamamen sizin elinizde.

ÜCRETSİZ ÜYELİK: https://www.byancakatalog.com

 

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir