[the_ad_placement id=”icerik”]Günlük yaşamın giderek pahalı bir hale gelmesi ev hanımlarını ek iş aramaya yönlendiriyor. Özellikle evde çalışarak para kazanma fırsatları gün geçtikçe çoğalıyor ve ev hanımları da aile bütçelerine katkıda bulunmak amacı ile evde katalog işine yönleniyor. Evde katalogla satış işi, günümüzde bir çok ev hanımının ilgisini çeken ve oldukça kazançlı olması özelliğiyle de ilgi odağı durumunda.

Evde katalogla satış işinde önemli olan elbette firma seçimi. Bu işte bir çok firma olduğu gibi tekstil alanında kaliteli firma bulmak oldukça zor. Türkiye’de katalogla satış işinde tekstil sektörü oldukça fazla ilgi çekerken anıl iç giyim gibi kaliteli bir firmanın katalogla satış işine de girmesi bir çok ev hanımının beğenisini topladı. Anıl ürünlerini toptan fiyatına alıp perakende fiyatına satarak para kazanan ev hanımları ayrıca bu iş sayesinde kariyer yapma şansını da yakalıyor.

Anıl iç giyim 36 yıllık tecrübesine Piaff Networking ismi ile şimdi katalogla satışı da ekledi. Piaff networking ile siz de kazanmaya başlayabilirsiniz.

[the_ad_placement id=”icerik”]

Piaff networking katalogu evinize geldikten sonra çevrenize kataliteli anıl ürünlerini sattığınız anda ortalama %35lik bir kazanç elde ediyorsunuz. Ayrıca çevrenizdeki kişileri kendi referansınızla bu işe dahil ettiğinizde 5 seviyeden oluşan prim sistemi ile ekstra kazanç sağlayabiliyorsunuz.  Bununla da sınırlı değil. Piaff kariyer basamakları sistemi ile kariyer atladıkça ekstra bonuslar telefon desteği ve daha bir çok ödül kazanmaya da devam ediyorsunuz.

Siz de piaff networking’e ücretsiz üye olarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz…

PİAFF NETWORKİNG ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN!

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir