Herkesin  kendine  has el yetenekleri  vardır. Bayanların  da   elbette. Bazı  hanımlar yeteneklerinin  farkındadır,el  becerilerini kullanır geliştirir ve   ek  gelir; ek iş imkanı  sağlar ailesine.

Örgü örmeye  yatkın olan örmekten zevk  alır ve bu kolay  gelir  kendisine .Bu alanda daha üretken ve  yetenekli   olacağından  para  kazanmayı  hedeflediğinde  de   daha  çok  olanaklar yaratacaktır  kendisine.

Her  insan  bir  cevherdir,  ışıldasın ve yansın velev ki.

İstesin yeter ki yapmayacağı  şey  yoktur.Sadece  istemesi yeter.Ve   ülkemiz  hanımları bu alanda hazine  misali , saklı, sandukalarda tutmakta  yeteneklerini.Oysa  hepsi  birer inci tanesi,her hanımın içinde bir  maden yatağı var  mutlaka.Aksi  söz konusu  olamaz.Kadın  yaratılışı amacıyla  RAHİM esmasını taşıyan ,üreten doğurandır.Nasıl  el yetenekleri olmasın.Sadece imkan verilmemiş,korkmuş, bastırılmış,  cesaret edemiyor olabilir.

Her  bayan  ya örgü  örer,  ya  dantel yapar,ya  dikiş  diker,belki  de  çok  güzel yemek yapar,kek  ,poğaça yapabilir.

Para  kazanmak  istememiz yeterli  anlayacağınız  ,öyle çok ürünlere  sahibiz ki;pazarlayabileceğimiz.

Üstelik hepside  dünya pazarlarına açık konumda.El emeği  ile  ne yaparsan  para  kazanmak    şansına  sahipsin sadece iste.

İnternet sitelerdinde, evde  nikah  şekeri  yapımı,örgü  satan siteler,takı  ürünlerini satabileceğiniz siteler,boncuklar  ile  bileklik,  yüzükler  yapıp  gelir elde edebilirsiniz.

Düşünceler  ile  bolca iş imkanı üretebiliriz.Oyuncak bebek yapımı,kauçuktan yapılan süslemeler  ile   ,şekillendirmek.Evde iplik temizleme,  tekstil atölyelerinini vereceği iş  imkanları arasında.

Kurdeladan güller ve boncuklar  ile süslemeler yaparak örtüler üzerinde desen çıkartmak ayrıca  karlı  ve  zevkli olacaktır.

Yün çorap  örme , patik örmek.Çocuklara  ve hanımlara bereler örmek   çok keyifli olacaktır.

Şallardan muhteşem modeller üreteceğimiz   kesin.

Hepsini de   internet  ortamından modelini bulup  yapabileceğimiz  gibi, satışa   da sunabiliriz, ek gelir sağlamak böylece daha kolay ve keyifli  hale  gelecektir.

Hayatı yaşarken tadına  varmak da  budur işte   hanımlar.

Çalışan bayanlar  için    ,ek  iş  olarak da tüm bunların hepsi uygulanabilir, biraz internet  sörf yapmayı,  ve klavye kullanmayı bilen herkes tarafından,internet  üzerinden ürünlerinizi satabilirsiniz.

Sadece iste ve dene  , sende tüm  yeteneğini bu alanda  sergileyebilirsin.

 

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir