Evde ev hanımlarına ek iş sunan Piaff Networking ile katalogtan satış yaparak ve kendi ekibinizi kurarak para kazanmanız mümkün. Siz de evinizden yönetebileceğiniz bir iş imkanı arıyorsanız Anıl iç giyimin network marketing kolu olan Piaff Networking ile tanışmaya hazır olun.

Piaff networking, özellikle ev hanımlarının ilgi odağı olan ve bugün binlerce kayıtlı üyesi ve müşterisiyle bir çok kişiye kazanç kapısı sunan bir firmadır. Anıl güvencesiyle ve ücretsiz üyelik fırsatı ile Piaff Networking katalogu edinerek siz de aile bütçenize destek olabilir ve hatta kendi işinizin patronu olarak çocuklarınıza daha iyi bir gelecek sağlayabilirsiniz.

Katalogla satış işi temel prensip olarak 2 mantık üzerine kuruludur. En temel ve hızlı para kazandıran yöntem, Piaff Networking katalogunu çevrenize göstererek herkesin ihtiyacı olan ve sürekli satın aldıkları tekstil ürünlerini ve özelikle iç giyim ürünlerinin satış temsilcisi olursunuz. Böylece anında %30 civarı kazanç elde etmiş olursunuz. Üstelik hiçbir yatırım yapmanıza da gerek yok. Sadece katalogtan satışını yapın, piaff networking web sitesi ya da telefon ile siparişinizi verin, katalog fiyatıyla sattığınız ürünleri kapıda kargo görevlisine ortalama %30 daha indirimli olan fiyat yani size özel alış fiyatından ödeyin, anında kazanın.

Piaff Networking aynı zamanda kendi ekibinizi kurarak prim kazanmanıza da olanak sağlıyor. İkinci kazanç yönteminde çevrenizdeki arkadaşlarınızı ya da facebook gibi internet üzerinden üye yapıp ekip kurduğunuzda o kişilerin satışları da size prim kazandırıyor. Üstelik üye yaptığınız kişiler de kendi ekiplerini kurdukça yine ekibiniz daha da büyüyüp prim kazançlarınız da katlanarak artıyor. Oldukça basit bir kazanç sistemi olan Piaff Networking ücretsiz eğitimleri herkesin anlayabileceği bir sunumla tüm ev hanımlarının ilgi odağı haline geldi. Siz de bu fırsattan yararlanmak için hemen aşağıdaki ücretsiz üyelik butonunu tıklayın, ücretsiz kaydınızı yaptırarak bir piaff networking katalogu edinin.

By Bayanlara İş

Bayanlara iş, ek iş, ek gelir, evde iş imkanı. Evlere iş veren firmalar, ev hanımlarına ek iş imkanı. Network marketing, piaff networking, sermayesiz ek işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir