En Yeni Ek İşler
Anasayfa » Etiket Arşivi: internetten ek iş

Etiket Arşivi: internetten ek iş

İnternetten Ek İş

İnternetten Ek İş Dijital platform üzerinden hizmet veren farklı sektörlerde çok sayıda firma bulunuyor. Bu firmalar online olarak çalışmak isteyen kişilere de ek gelir sağlamış oluyor. İnternet üzerinden yapılan bazı işlerde çalışanlar serbest saatlerde çalışırken bazıları belirli saatler arasında çalışıyor. Çok sayıda kişi tarafından tercih edilen işler arasında makale yazımı, grafik tasarımı, Piaff Networking katalog satışı, mail okumak, düzenleme yapmak, ... Devamını Oku »

Örgü ve Dantel İşleri

Bazı bayanlar dantel ve örgü işlerine çok fazla meraklıdır. Kimileri daha çok dantel işini veya iğne oyasını tercih ederken kimileri ise şiş ile yapılan örgüleri tercih eder. İğne oyası gibi işlerde gözünüz yakını iyi görebilmeli ya da yakın gözlüğünüzü kullanmalısınız. Ama şiş ile yapılan lifler için daha kalın ip kullanıldığından hem o kadar ince bir iş değildir hem de daha ... Devamını Oku »

Evde Mum Yaparak Para Kazan

Son zamanlarda avm tarzı büyük alışveriş mağazalarında ve internette farklı modellerde yapılan mumların satışı için kiosklar açıldı. Eğer para kazanmaya ihtiyacınız varsa sizde mum üreterek mağazalarda yada internette satabilirsiniz. Hem de bu işi evinizde yaparak, evde çalışmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hayal gücünüzün öncülüğünde çok farklı modeller kullanarak üretimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle kalp ve çiçek tasarımları mum üretiminde çok kullanılıyor. Ayrıca mum, maliyeti ... Devamını Oku »

Napolyon ile İnternetten Sermayesiz Para Kazanma

İnternetten para kazanmak isteyenlerin tercihi genellikle anket doldurarak para kazanma, mail okuyarak para kazanma, facebook paylaşımlarından para kazanma şeklindedir. Bugün tüm bunları tek platformda bulabileceğiniz Napolyon internetten para kazanma sistemini anlatacağız. İnternetten para kazanılır mı, hemen öğrenin… Napolyon Nedir ? Sisteme üye olduktan sonra size bir anket düzenlenir bu anket doğrultusunda hobileriniz,sevdiğiniz ürünler vb konular hakkkında mail adresinize reklamlar gönderir ... Devamını Oku »

Evde İş Fırsatı – Bedava Üyelik

Günlük hayatta kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünleri çevrenizdekilere tavsiye ediyorsunuz. Bunu zaten birçoğumuz farkında olmadan da yaparız. Nasıl iş fırsatı oluyor o zaman dediğiniz de cevap tavsiye etmekle kalmayın alımına yardımcı olun. Sistemde size özel alış fiyatları zaten var. Alış fiyatınızla alıp satış fiyatı ile sattığınızda %50’lere varan oranlarda kazanç elde ediyorsunuz. Böylece bir ömür boyu ihtiyacınız olan tüm ürünlere ... Devamını Oku »

Makale Yaz Para Kazan

Ev hanımları,öğrenciler,çalışanlar, memurlar hemen her kesimden insanın yapabileceği bir iş fırsatından bahsedeceğiz bu yazımızda.   İnternette geçirecek bol vaktiniz var ise, bu iş tam size göre olabilir.İnternette makale yazarak para kazanmanız mümkün.Bunun için öncelikle, yeterli düzeyde anlatım ve dil bilgisine de sahip olmanız gerekmektedir.Eğer bu şartları sağladığını düşünüyorsanız ve makale yazma konusunda istekliyseniz, hemen yarın para kazanmaya başlayabilirsiniz…     ... Devamını Oku »

Tapporo Uygulaması İle Akıllı Cep Telefonundan Para Kazanmak

Tapporo Uygulaması İle Akıllı Cep Telefonundan Para Kazanmak Akıllı cep telefonunuz ile internetten para kazanmayı kim istemez ki, çeşitli uygulamalar kullanıcılarına para kazanma fırsatları sağlıyor. Bügün bahseteceğimiz uygulama Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarından para kazandıran tapporo uygulaması. Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa ve telefonunuz gün boyu elinizden düşmüyorsa artık bunu paraya çevirmenin zamanı geldi. İnternetten para ... Devamını Oku »

WordPress Temaları İle Para Kazanma

İnternet sitesi kurmak konusunda fikri olan host, domain ve tema gibi kavramları bilen ve bir wordpress temasını alıp editleyecek kadar bilgisi olan bir çok webmaster arkadaşımız bulunuyor. Bu yazımız bu arkadaşlarımızı girişimciliğe başlatmak için yazılmış olup onlara fikir vermek amacıyla yazılmıştır.   Aslında anlatacağımız konu sanal dünyadaki yeteneklerinizi gerçek dünyadakilere pazarlama olarak bahsedebiliriz. İnternet üzerine olan bilgilerinize sürekli aşina olduğunuz ... Devamını Oku »

Stoksuz Satış İşi

Stoksuz satış yöntemi ile risksiz para kazanacaksınız ! Stoksuz perakendecilik yöntemi (drop shipping) nedir? Bu yöntemde online satış yapan web sitesi sahipleri ile online açık artırma sitelerinde satış yapmak isteyenler, güvendikleri bir dropshipper firması ile anlaşırlar. Ürün bilgilerini ve resimlerini anlaştıkları firmadan alarak, hiç bir ilave çalışma yapmaksızın ya kendi sitelerinde ya da gibi sitelerde bu ürünleri toptan satış fiyatına ... Devamını Oku »

Yeni Nesil Ek İş-Forivia

Ek iş fırsatı aramaları google üzerinde yıllardır süre gelen ihtiyaçlarımız. Ancak son zamanların en gözde ek işi olan doğrudan satış (katalogla satış) özellikle ev hanımlarının, öğrencilerin ve ek işe ihtiyacı olanların dikkatini çekiyor.  Şimdi bu iş hakkındaki detaylara gelelim… Nereden Başlamalıyım Forivia’ya üyelik ücretsiz. Hemen ücretsiz üye olabilir ve işe başlayabilirsiniz. Üyeliğinizin ardından evinize bir katalog gönderilecek ve katalogun 3TL ... Devamını Oku »